کد خبر 4632
۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۰

آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای شرکت صبا فولاد خلیج فارس

آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای شرکت صبا فولاد خلیج فارس

شرکت صبا فولاد خلیج فارس در نظر دارد « تامین و ارائه خدمات ایاب و ذهاب پرسنل و کارکنان شرکت صبا فولاد خلیج فارس « را از طریق برگزاری مناقصه عمومی یک مرحله‌ای با ارزیابی کیفی به پیمانکاران واجد شرایط محول نماید.

به گزارش آهن نیوز؛ شرکت صبا فولاد خلیج فارس  در نظر دارد « تامین و ارائه خدمات ایاب و ذهاب پرسنل و کارکنان شرکت صبا فولاد خلیج فارس « را از طریق برگزاری مناقصه عمومی یک مرحله‌ای با ارزیابی کیفی به پیمانکاران واجد شرایط محول نماید. لذا از کلیه اشخاص حقوقی که در این حوزه فعالیت دارند، دعوت به عمل می‌آید جهت دریافت اسناد مناقصه به آدرس: بندرعباس، کیلومتر ۱۳ بزرگراه شهید رجایی، منطقه ویژه اقتصادی و صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس، شرکت صبافولاد خلیج فارس، واحد حقوقی مراجعه نمایند.

نحوه دریافت اسناد مناقصه

۱-واریز مبلغ ۱،۰۰۰،۰۰۰ ریال بابت خرید اسناد به شماره حساب ۱۰۳۶۲۰۳۵۹۱ و شماره شبا IR۵۷۰۷۰۰۰۰۱۰۰۰۲۲۳۶۲۰۳۵۹۰۰۱ نزد بانک رسالت گلشهر بندرعباس به نام شرکت صبا فولاد خلیج فارس.

۲-ارسال نامه اعلام آمادگی که در آن ایمیل رسمی آن شرکت همراه با شماره تماس با کارشناس مربوطه ذکر شده باشد، به علاوه فیـش واریزی به دبیرخانه کمیسیون معـاملات به آدرس ایمیل زیر با موضـوع اعـلام آمادگی برای شرکت در مناقصه شماره ۱۳۱-۰۲

Email: tco@sabasteel.co

پس از دریافت فیش‌های ارسالی، اسناد مناقصه، قرارداد و تمامی تغییرات احتمالی از طریق ایمیل به مناقصه‌گران ارسال و اعلام خواهد شد.

تضمین شرکت در مناقصه: 

ضمانتنامه بانکی جهت شرکت در مناقصه به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۲۵ (بیست و پنج میلیارد ریال) 

جدول زمانی انجام مناقصه :

از کلیه متقاضیان دعوت به عمل می‌آید پس از دریافت اسناد مناقصه، پیشنهاد خود را در سه پاکت جداگانه (شامل ضمانت‌نامه بانکی، اسناد فنی و پیشنهاد قیمت) مهر و موم شده، مطابق با جدول زمانی مناقصه تا ساعت ۱۶ مورخ ۲۹/۰۳/۱۴۰۲ به آدرس ذیل تسلیم نمایند.

آدرس جهت تسلیم اسناد: استان هرمزگان، بندرعباس، کیلومتر ۱۳ جاده بندر شهید رجایی، منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس، مجتمع صبا فولاد خلیج فارس، واحد حراست

متقاضیان برای آگاهی بیشتر می توانند در ساعات اداری با شماره تلفن های ۳۱۰۰ با کد ۰۷۶ داخلی ۲۴۵۰ و ۲۴۵۱ تماس حاصل نمایند. 

شـایان ذکر است به پیشنهاداتی که دارای شرایط مشخص شده در مناقصه نبوده و همچنین خارج از زمان و مکان مقرر ارسال گردند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

هزینه انتشار آگهی درج شده به عهده برنده مناقصه است.

انتهای خبر/ 

کد خبر 4632

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =