کد خبر 466
۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۸

مدال حامی روابط عمومی بر گردن مدیرعامل ذوب‌آهن

مدال حامی روابط عمومی بر گردن مدیرعامل ذوب‌آهن

مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان در نهمین کنفرانس روابط عمومی و صنعت به‌عنوان مدیر برتر حامی روابط عمومی انتخاب و مدال زرین روابط عمومی را دریافت کرد.

به گزارش پایگاه خبری آهن‌نیوز، نهمین کنفرانس روابط عمومی و صنعت با عنوان «روابط عمومی صنعت در ایران، تجربه‌ها و روندها» با حضور خسرو رفیعی رئیس انجمن روابط عمومی ایران، حسین زاده قشمی مدیرکل دفتر ارتباطات وزارت صمت، دکتر تقی پور دبیر کل باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو-ایران و جمعی از اساتید، صاحب‌نظران و دست‌اندرکاران حوزه روابط عمومی برگزار شد.

در این کنفرانس و بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته ایرج رخصتی، مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان به‌عنوان مدیر برتر حامی روابط عمومی انتخاب و مدال زرین روابط عمومی را دریافت کرد.

ویژگی‌های رخصتی که منجر به انتخاب وی به‌عنوان مدیر برتر حامی روابط عمومی شد، رویکرد عملی وی در مسئولیت‌های مختلف کاری در ذوب‌آهن اصفهان طی سال‌های مختلف و همچنین مسئولیت در شرکت تارابگین به‌عنوان مدیرعامل که همواره نسبت به حوزه روابط عمومی و ارتباطات توجه خاصی داشته است.

پاسخگویی به ذینفعان به شیوه‌های مختلف ازجمله میز خدمت، توسعه ارتباطات درون و برون‌سازمانی، توجه ویژه به مسئولیت‌های اجتماعی شرکت، مشارکت در برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی، حضور مداوم در بین کارکنان، حضور در برنامه‌های مختلف روابط عمومی و همایش‌های مرتبط با شرکت، ارتباط و تعامل با رسانه‌ها، حضور فعال در شبکه‌های اجتماعی و کانال‌های تخصصی صنعت فولاد، در نظر گرفتن جایگاه مناسب برای روابط عمومی در ساختار سازمانی و ... ازجمله معیارهای دیگر در این انتخاب است.

حسین زاده قشمی مدیرکل دفتر ارتباطات وزارت صمت در حاشیه این رویداد نیز گفت: صنایع معدنی و فولادی از نقاط قوت اصلی ما در حوزه صنعت و اقتصاد است و دستاوردهای چشمگیری داشته است

وی افزود: خوشبختانه در ۴۰ سال گذشته، یکی از توفیقات جمهوری اسلامی ایران در فعالیت‌های رسانه‌ای در حوزه صنعت فولاد رخ داده است که به‌شدت امیدآفرین است و این حاصل فعالیت روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها در این حوزه است.

مدیرکل دفتر ارتباطات وزارت صمت ضمن تمجید از حمایت‌های مدیریت ذوب‌آهن اصفهان از فعالیت‌های حوزه روابط عمومی که موجب امیدبخشی در جامعه است، گفت: بعد از انقلاب دستاوردهای امیدآفرینی در حوزه فولاد برای جامعه داشتیم و رتبه ما در جهان در تولید فولاد نشانگر این موفقیت است و باید تلاش کنیم این امیدآفرینی را از طریق رسانه‌ها توسعه دهیم.

انتهای پیام/

کد خبر 466

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =