کد خبر 4873
۲۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۸

کنایه مدیرعامل پرسپولیس به سپاهان | پرسپولیس قهرمان شد؛ یک چوب کبریت هم ندادند!

کنایه مدیرعامل پرسپولیس به سپاهان | پرسپولیس قهرمان شد؛ یک چوب کبریت هم ندادند!

باشگاه پرسپولیس گزارشی جالب از مجمع روز گذشته در ساختمان این باشگاه منتشر کرد.

به گزارش آهن نیوز؛ این باشگاه، روز گذشته در ساختمان مرکزی شاهد برگزاری نشست مجمع عمومی به طور فوق‌العاده بود. میثم پیله‌فروش، معاون شرکت‌ها و قیمت‌گذاری بنگاه‌های سازمان خصوصی‌سازی، محمد آقا گلی، نماینده بورس، حسین شهریاری، رئیس هیأت مدیره، رضا درویش، مدیرعامل و حسین خبیری، عضو هیأت مدیره و تعدادی از مدیران و معاونان باشگاه و سهامداران از حاضران در این جلسه بودند.

در جریان این نشست پس از قدردانی نماینده سازمان خصوصی‌سازی و اعضای هیأت مدیره از عملکرد مدیریتی رضا درویش بر ادامه مدیرعاملی وی تاکید شد و با توجه به موافقت و خواست ایشان برای خروج از ترکیب هیات مدیره؛ پیمان حدادی عضو جدید، جایگزین وی در ترکیب هیأت مدیره شد. به این ترتیب همان‌گونه که در پایان آخرین جلسه هیأت مدیره اعلام شده بود، از ترکیب مدیریتی برنده پرسپولیس عضوی خارج نشد.

میثم پیله‌فروش در این ارتباط و در جریان بخشی از صحبت‌های خود گفت: آقای درویش مانند گذشته مدیرعامل پرسپولیس هستند. خیال هواداران پرسپولیس از این جهت آسوده باشد. تاثیر عملکرد ایشان در لیگ دیده شد و باید از طرف وزارت اقتصاد هم به خاطر تلاش‌هایی که داشتند تشکر کنم. فقط آقای دکتر حدادی به عنوان عضو جدید به جای ایشان به ترکیب هیئت مدیره اضافه می‌شوند.

در جریان این نشست، حسین شهریاری هم صحبت‌هایی را مطرح کرد. رئیس هیات مدیره باشگاه اظهار داشت: در یک سال اخیر شاهد عملکرد مدیریتی عالی آقای درویش بودیم. ایشان باشگاهی یکدست ایجاد کرد که ثمره آن را در جریان قهرمانی‌ها و شادی هواداران شاهد بودیم. عملکرد آقای درویش خیلی خوب بود. ما خواهان ادامه این شرایط بودیم و مورد حمایت کامل هیأت مدیره هستند. امیدواریم هیأت مدیره هم با حضور عضو جدید و برنامه‌های آقای درویش که به تصویب هیأت مدیره می‌رسد، تقویت شود.

در ادامه، حسین خبیری، دیگر عضو هیأت مدیره، نیز عنوان کرد: «از مسائل مهم برای هواداران ثبات در بخش مدیریتی و فنی بود که این حاصل شده است. در فصلی که گذشت یکی از درخشان‌ترین نتایج به دست آمد.

طبیعی است که به دنبال ایجاد ثبات مدیریتی و فنی بودیم و هستیم. آقای درویش در یک سال گذشته خیلی زحمت کشیدند. فکر می‌کنم در طول سال مقاطعی وجود داشت که ایشان در طول یک شبانه‌روز، سه تا چهار ساعت هم خواب نداشتند، بس که مشکلات و موضوعات نیازمند به رسیدگی، زیاد بوده است.

ما در پرسپولیس هم مانند سایر باشگاه‌ها و بلکه بیشتر از بعضی از آن‌ها مشکلات داشتیم، ولی در کنارش یکدلی، اتحاد و همفکری هم بود. ادامه فعالیت آقای درویش، خواست وزارت ورزش، سازمان خصوصی‌سازی، اعضای هیأت مدیره، هواداران و اعضای تیم بود. امیدواریم در سال آینده که لیگ قهرمانان را پیش رو داریم، موفقیت‌های بیشتری رقم بخورد.»

در این نشست، محمد آقاگلی، نماینده بورس، دو موضوع را مطرح کرد. وی گفت: از سوی وزارت ورزش عنوان شده بود که با سازمان لیگ صحبت شده است تا برای درآمد مسابقات به باشگاه صورت‌حساب داده شود، درآمد باشگاه از محل درآمد مسابقات چه میزان بوده است؟ همچنین سهام‌داران انتظار دارند پرسپولیس از محل پاداش و جوایز قهرمانی‌ها درآمدی داشته باشد. آیا این اتفاق افتاده است؟

رضا درویش، مدیرعامل باشگاه در بخشی از اظهارات خود به این موارد نیز پرداخت. وی گفت: قبل از هر چیز به حاضران در جلسه خیرمقدم می‌گویم. خداوند را سپاس می‌گویم که لطف بی‌کران خود را از ما دریغ نکرد تا با اتکا به آن در کنار ممارست و سخت‌کوشی بازیکنان، تدبیر و درایت کادرفنی و تلاش شبانه‌روزی کارکنان خدوم و همکارانم بتوانیم موفق باشیم و هواداران را شاد کنیم.

وی افزود: موفقیت، هیچ‌گاه مرهون کار یک نفر یا یک گروه نیست. در هر موضوعی همه عوامل مرتبط باید به موازات هم کار کنند. این اتفاق در پرسپولیس روی داد. حتی باید به طور ویژه اشاره به حمایت‌های اسپانسرهای باشگاه داشته باشم. از جمله باید به بانک شهر که کار بی‌نظیری را انجام دادند تا بتوانیم این نقش زیبا که همه شاهد بودیم را به لطف خدا رقم بزنیم.

درویش با بیان اینکه پرسپولیس قهرمان شد اما یک چوب کبریت ندادند گفت: مشکلات ما و باشگاه‌هایی مثل ما از جمله استقلال که معدن و صنعت نداریم، بسیار زیاد است. بدهی‌ها از ۳۰ سال قبل وجود دارند. هر روز حساب‌ها بسته می‌شود. لازم بود هیأت مدیره در بخش بورس و حسابرسی تقویت شود که با همفکری وزارت ورزش و سازمان خصوصی‌سازی، آقای حدادی انتخاب شدند.

منبع: ورزش۳

انتهای پیام/

کد خبر 4873

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =