کد خبر 4952
۲۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۴

مدیرعامل ذوب‌آهن از پروژه‌های مهم این شرکت خبر داد

مدیرعامل ذوب‌آهن از پروژه‌های مهم این شرکت خبر داد

ذوب‌آهن اصفهان به عنوان بنیانگذار تولید فولاد در ایران با تلاش و کوشش شبانه روزی کارکنان خود طی سال‌های اخیر و در شرایط سخت تحریم، دستاوردهای قابل توجهی در راستای برآورده ساختن نیازهای کشور در عرصه‌های گوناگون به ثبت رسانده است.

به گزارش آهن نیوز؛ ذوب‌آهن اصفهان به عنوان بنیانگذار تولید فولاد در ایران با تلاش و کوشش شبانه روزی کارکنان خود طی سال‌های اخیر و در شرایط سخت تحریم، دستاوردهای قابل توجهی در راستای برآورده ساختن نیازهای کشور در عرصه‌های گوناگون به ثبت رسانده است. یکی از موفقیت‌های این شرکت بهبود عملکرد مالی در طول سنوات گذشته و همچنین انعکاس آن بر روی تارنمای کدال می‌باشد که مورد توجه قرار گرفته است.

با این حال آنچه که در ماه‌های اخیر توانسته نگاه فعالان بازار سهام را به خود جلب کند، روند صعودی حاکم شده بر بازار سهام بود که طبیعتاً به دلیل پتانسیل‌های موجود در ذوب آهن اصفهان، شامل حال نماد این شرکت در بازار سهام نیز شده است. 

بررسی‌ها نشان می‌دهد قیمت هر سهم ذوب آهن اصفهان در میانه آبان ماه سال گذشته پس از طی یک مسیر نزولی، در ریل صعود قرار گرفت و روند مثبت آن در روزهای اوج بازار سال جاری به محدوده ۵۶۷ تومانی رسیده است. از این رو هم‌اکنون به واسطه این صعود ۱۸۹ درصدی، این سوال جدی در ذهن سرمایه‌گذاران شکل گرفته است که آیا «ذوب» بر روی تابلوی معاملات باز به رشد بیشتری دست می‌یاید؟ مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان طی مصاحبه خود نشان داد که پاسخ این سوال، مثبت است. 

منبع: روزنامه تعادل

انتهای پیام/

کد خبر 4952

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =