کد خبر 510
۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۶

چهره شاخص اخلاق به مدیرعامل فولاد هرمزگان رسید

چهره شاخص اخلاق به مدیرعامل فولاد هرمزگان رسید

مدیرعامل فولاد هرمزگان چهره شاخص پنجمین همایش ملی ترویج اخلاق حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیری اجتماعی دانشگاه تهران شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آهن‌نیوز، پنجمین همایش ملی ترویج اخلاق حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیری اجتماعی با حضور یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش، محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران و جمعی از مسئولان کشوری و لشگری در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار شد و از برگزیدگان مسئولیت‌پذیری اجتماعی تقدیر به‌عمل آمد.

در این همایش نوری، وزیر آموزش و پرورش طی سخنانی بیان کرد: پرداختن به مقوله مسئولیت اجتماعی از سوی بنگاه‌های اقتصادی نباید تنها از دیدگاه رقابتی در بازار و برای کسب گواهینامه‌های داخلی و بین‌المللی صورت گیرد؛ بلکه باید به این مقوله از دیدگاه یک وظیفه ملی پرداخته شود.

وی افزود: هر چه بتوانیم جایگاه مسئولیت‌پذیری اجتماعی سازمان‌ها را ارتقا دهیم، قادر خواهیم بود خلاءهای گذشته را در زمینه توسعه پایدار جبران کنیم و نقشی را که باید در هم‌افزایی ایجاد سرمایه‌های اجتماعی برای کمک به سرمایه‌های مالی و اقتصادی و محیطی داشته باشند، بیشتر کنیم.

در انتهای این همایش، از تعدادی از سازمان‌ها و افراد فعال در عمل به مسئولیت‌پذیری اجتماعی تقدیر شد که از عطاالله معروفخانی، مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان به‌عنوان فرد کارآمد در عمل به مسئولیت‌پذیری اجتماعی با اهدای لوح سپاس از سوی رئیس دانشگاه تهران تقدیر به‌عمل آمد.

انتهای پیام/

کد خبر 510

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =