کد خبر 5118
۳۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۰

بانک اطلاعات حقوقی و املاک بازنشستگان فولاد راه‌اندازی می‌شود

بانک اطلاعات حقوقی و املاک بازنشستگان فولاد راه‌اندازی می‌شود

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد گفت: حفظ و بهبود دارایی‌ها و موضوعات حقوقی صندوق را به جد پیگیر هستیم و تا یکی دو ماه آینده، بانک اطلاعات حقوقی و بانک اطلاعات املاک صندوق راه اندازی خواهد شد تا همه فرآیند پرونده‌های حقوقی و همچنین املاک صندوق قابل رصد و بررسی باشد.

به گزارش آهن نیوز؛ سید حجت کاظمی در نشست با حضور علیرضا عسکریان معاون رفاه و امور اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گزارش مبسوطی از چالش ها، مشکلات و اقدامات انجام شده در طول هشت ماه گذشته ارائه کرد.

وی در تشریح چالش های صندوق بازنشستگی فولاد گفت: پایین بودن ضریب پشتیبان، عدم ایفای تعهدات دولت، کاهش ارزش سهام واگذار شده توسط دولت به صندوق جهت اجرای همسان سازی، وجود شرکت های زیان ده و دعاوی و پرونده های حقوقی از جمله چالش های عمده صندوق فولاد است.

کاظمی گفت: به رغم همه این چالش ها، صندوق بازنشستگی فولاد و شرکت های آن ظرفیت های فراوانی دارند که با همدلی و هم افزایی و حمایت های وزارت متبوع و ارکان صندوق به ویژه هیات مدیره و هیات امنا آینده روشنی برای صندوق متصور هستیم.

وی افزود: تا یکی دو ماه آینده، بانک اطلاعات حقوقی و بانک اطلاعات املاک صندوق راه اندازی خواهد شد تا تمام فرآیند پرونده های حقوقی و همچنین املاک صندوق قابل رصد و بررسی دقیق باشد.

کاظمی گفت: اکنون شاهد پویایی و تحرک فراوان در شرکت های زیرمجموعه از جمله دخانیات هستیم و در آینده ای نزدیک و با همت مدیران این شرکت ها وضعیت آنان بهتر از گذشته خواهد شد.

کامبیز معتمد وزیری رئیس هیات مدیره صندوق بازنشستگی فولاد نیز در این نشست افزود: امیدواریم با حمایت وزارت کار و تلاش همه ارکان صندوق شاهد پیشبرد اهداف صندوق باشیم.

انتهای پیام/ 

کد خبر 5118

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =