کد خبر 5712
۲۵ تیر ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۴

شرکت فولاد آلیاژی ایران بزرگترین شرکت تولید فولاد آلیاژی در خاورمیانه است

شرکت فولاد آلیاژی ایران بزرگترین شرکت تولید فولاد آلیاژی در خاورمیانه است

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور با اشاره به پیشرفت های صورت گرفته در شرکت فولاد آلیاژی ایران گفت: کوشش کارکنان و درایت تیم مدیریتی مهم‌ترین عوامل پیشرفت فولاد آلیاژی ایران است.

به گزارش آهن نیوز؛ کاظمی مدیرعامل صندوق بازنشستگان فولاد کشور، گفت: شاخص ها و بهبود عملکرد خوب شرکت فولاد آلیاژی ایران قابل تقدیر است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور افزود: عمیق شدن در این آمار و ارقام شرکت فولاد آلیاژی ایران با توجه به تلاطم ها و مشکلات انرژی، تحریم ها، نقدینگی و ... نشان از کوشش کارکنان و درایت تیم مدیریتی در شرکت فولاد آلیاژی ایران است.

وی با بیان اینکه شرکت فولاد آلیاژی ایران در شرایط تحریم باری از دوش کشور برداشته است و از آن به عنوان بزرگترین شرکت در خاورمیانه یاد می شود، تصریح کرد: چشم اندازی که برای شرکت ترسیم شده است یک چشم اندازِ والا و مقدس است و همکاری اعضای شرکت، این چشم انداز را دست یافتنی کرده است.

کاظمی در ادامه به برنامه ریزی استراژیک، کوتاه مدت و بلند مدت، بخش تحقیق و توسعه و مدیریت دانش اشاره کرد و افزود: دانش روز نیازمند مدیریت دانش قوی است که در پرسنل شرکت فولاد آلیاژی و بهبود اعتبار شاخصه ها به خوبی مشهود است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور به اصلاح سیستم ها، اصلاح فرآیند و بازنگری در سیستم های شرکت برای تولید محصول با کمترین هزینه، بیشترین سود آوری و با رضایت مشتری، اشاره کرد و در این جهت مهم‌ترین دارایی شرکت را منابع انسانی دانست.

وی افزود: منابع انسانی آموزش دیده و ایثارگر می تواند یک سازمان را به والاترین درجه پیشرفت برساند و هم اکنون شرکت فولاد آلیاژی ایران در مقابل رقبای خود رتبه اول را دارد که نشان دهنده آموزش مورد نیاز به کارکنان و از خود گذشتگی آنها است.

این مقام مسئول در صندوق بازنشستگی فولاد کشور گفت: در مدیریت عملکرد شرکت فولاد آلیاژی ایران اقدامات خوبی شکل گرفته و ارتباط بین دستاوردها و عملکرد شرکت و پرداخت حقوق بر اساس مدیریت عملکرد نشانگر این مدعا است.

انتهای پیام/

کد خبر 5712

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =