کد خبر 630
۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۵

معمای سرقت ۵۰ تن اتصالات فولادی در اهواز

معمای سرقت ۵۰ تن اتصالات فولادی در اهواز

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر اهواز با اشاره به سرقت تجهیزات پل ششم گفت: چگونه ۵۰ تن اتصالات فولادی در این ارتفاع سرقت می‌شود اما بعد از چند سال هیچکس در این خصوص پاسخگو نیست.

به گزارش آهن‌نیوز، احمد سراج در شصت و پنجمین جلسه علنی شورای شهر اهواز که امروز (۱۲ مردادماه) برگزار شد، در خصوص مشکلات ایجاد شده در پی سرقت از پل ششم و مسدود شدن این پل اظهار کرد: امروز کش و قوس‌های پل ششم موجب ایجاد ترافیک سنگین در محور مواصلاتی و بسیار مهم منتهی به یکی از بیمارستان‌های شهر شده و مشکلات عدیده‌ای برای مردم ایجاد کرده است.

وی افزود: این مشکلات به دلیل سرقت حدود ۵۰ تن اتصالات فولادی پل رخ داده است و با وجود اینکه حدود سه سال از این سرقت می‌گذرد اما هنوز پاسخی به افکار عمومی داده نشده است.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر اهواز گفت: شهرداری اهواز به‌عنوان یک دستگاه عریض و طویل با دو پیمانکار و این همه تجهیزات، در دو ماه اتصالات را مجدداً متصل می‌کند.

سراج تصریح کرد: مگر این سرقت کار یکی دو نفر بوده است؟ چگونه ۵۰ تن اتصالات فولادی در این ارتفاع سرقت می‌شود اما بعد از چند سال هیچ‌کس در این خصوص پاسخگو نیست؛ دستگاه‌های متولی امنیت شهر باید به این سؤال و مطالبه قانونی پاسخ دهند و افکار عمومی را قانع کنند.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر اهواز گفت: در یک مقطع زمانی گفته شد که سارق این پل دستگیر شده است که در این صورت باید به مردم معرفی شود یا شوند. باید بدانیم که اموال مسروقه کجا رفته است؟ آیا دادگاه این سرقت برگزار شده است؟ همچنان افکار عمومی منتظر پاسخ است.

انتهای پیام/

کد خبر 630

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =