کد خبر 6314
۲۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۶

آل‌کثیر؛ از پرسپولیس رانده، از سپاهان مانده!

آل‌کثیر؛ از پرسپولیس رانده، از سپاهان مانده!

عیسی آل‌کثیر مهاجم پیشین پرسپولیس که به دلیل مسائل مالی از این تیم جدا شد، دقیقاً به همین خاطر نمی‌تواند در سپاهان بازی کند!

به گزارش آهن نیوز؛ عیسی آل‌کثیر که روزهای خوبی را در پرسپولیس پشت سر گذاشته بود، پیش از شروع فصل جدید لیگ برتر به دلیل مسائل مالی راهی سپاهان شد. در همین رابطه رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس گفته بود «آل‌کثیر پیشنهاد ۱۵ میلیاردی ما را قبول نکرد و راهی تیم دیگری شد».

درباره رقم قرارداد آل‌کثیر با سپاهان حرف و حدیث‌های زیادی مطرح شده است. علی پروین هم از قرارداد ۷۰ میلیاردی او صحبت کرده بود، اما باشگاه سپاهان این موضوع را رد کرد.

با آغاز لیگ برتر اما مشخص شد که حرف و حدیث‌ها درباره مبلغ قرارداد آل‌کثیر درست بوده و کارت بازی این بازیکن صادر نشده است.

علاوه بر او برایان دابو هم که مدنظر مورایس برای حضور در این تیم است نمی‌تواند قراردادش را ثبت کند. علت این موضوع عبور سپاهان از سقف بودجه تعیین شده از سوی سازمان لیگ است.

در این میان آل‌کثیر بیش از همه متضرر شد. او که جایگاه مناسبی در پرسپولیس داشت به خاطر مسائل مالی به تیمی رفت که رقیب سرخپوشان در راه قهرمانی است و حالا هم به دلیل بالا بودن مبلغ قراردادش نمی‌تواند بازی کند. در واقع او مصداق ضرب‌المثل «از اینجا رانده و از آنجا مانده» است.

آل‌کثیر به گفته مدیر تیم سپاهان باید قراردادش را تعدیل کند. شاید این موضوع باعث شود قرارداد این مهاجم به همان رقمی برسد که پرسپولیس پیشنهاد داده بود و اگر چنین اتفاقی رخ دهد او بیشتر از گذشته از این شرایط متضرر شده است. حتی اگر سپاهان بیشتر از پرسپولیس به این بازیکن پول دهد، باز هم اتفاقات اخیر رخ داده، برای آل‌کثیر گران تمام خواهد شد.

انتهای پیام/

کد خبر 6314

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =