کد خبر 6459
۲۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۶

شمش طلا و سیمان، در صدر معاملات بازار گواهی سپرده کالایی بورس

معامله ۸ میلیون ورق بهادار مبتنی بر کالا به ارزش ۵۰۰ میلیارد تومان در هفته گذشته در بازار گواهی سپرده کالایی بورس در حالی معامله شد که شمش طلا از لحاظ ارزش معاملات و سیمان از نظر حجم معاملات برتر از سایر دارایی ها، در جایگاه نخست ایستاد.

به گزارش آهن نیوز؛ تعداد ۸ میلیون و ۳۴۰ هزار و ۹۹۲ ورق بهادار مبتنی بر کالا به ارزش بیش از ۴۹۹ میلیارد و ۸۵۳ میلیون تومان در بازار گواهی سپرده کالایی در بورس کالا در هفته گذشته معامله شد.

همچنین در هفته منتهی به ۲۷ مرداد ۱۴۰۲ بیش از ۶۷۹ هزار گواهی سپرده تمام سکه طلا به ارزش ۱۸۹ میلیارد و ۶۳۶ میلیون تومان منعقد شد.

در جریان معاملات هفته گذشته، ۵۲۳ هزار و ۲۲۶ اوراق گواهی سپرده شمش طلا در حالی منعقد شد که این دارایی پایه ارزش ۱۶۰ میلیارد و ۸۷۴ میلیون تومان را ثبت کرد.

سیمان با ثبت معامله ۴ میلیون و ۵۴۹ هزار گواهی سپرده، رتبه نخست از نظر حجم را به ثبت رساند و ارزش معاملات این دارایی ۴.۹ میلیارد تومان شد.

ارزش معاملات ۲ میلیون و ۳۱۱ هزار و ۳۴۰ گواهی سپرده زعفران ۱۰۶ میلیارد و ۹۳۶ میلیون تومان بود و ارزش معاملات ۲۷۸ هزار و ۴۲۶ گواهی سپرده شیشه نیز ۳۷.۵ میلیارد تومان شد.

انتهای پیام/

کد خبر 6459

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =