کد خبر 679
۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۰

فولاد مبارکه، الگوی موفق شرکت‌های فولادی

فولاد مبارکه، الگوی موفق شرکت‌های فولادی

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: بسیاری از شرکت‌های بزرگ فولادی از شرکت فولاد مبارکه اصفهان برای مدیریت و توسعه الهام می‌گیرند.

به گزارش آهن‌نیوز، غلامرضا شریعتی نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به ضرورت گام برداشتن در مسیر مردمی کردن اقتصاد کشور بیان کرد: یقیناً سرمایه‌هایی که در اختیار مردم است اگر توسط شرکت‌های معتبر داخلی جذب شود، نقش مؤثری در توسعه کشور خواهد داشت. شرکت‌ها باید بتوانند اطمینان مردم را جلب کنند. هر فردی که در شرکت‌ها سرمایه‌گذاری می‌کند انتظار دارد سود سهام خود را به‌موقع برداشت کند.

وی در ادامه اظهار کرد: به‌عنوان‌مثال شرکت فولاد مبارکه یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های فولادی کشور است. این شرکت یکی از قطب‌های تولید فولادی در کشور به شمار می‌رود. قطعاً خیلی از شرکت‌ها بزرگ فولادی نیز از شرکت فولاد مبارکه اصفهان برای مدیریت و توسعه الهام می‌گیرند. در چند سال اخیر شرکت فولاد مبارکه اصفهان پیشرفت خوبی داشته است.

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از خواسته‌های مقام معظم رهبری مردمی کردن اقتصاد است. به نظر می‌رسد در راستای تحقق این فرمایش راهبردی مقام معظم رهبری شرکت فولاد مبارکه اصفهان دست به تقسیم سود سهام و تشویق مردم به افزایش سرمایه، زده است. از آنجا که شرکت فولاد مبارکه شرکت بزرگی بوده و مدیریت خوبی نیز در چند سال اخیر داشته است، با چنین اقدامی شروع کرده تا اطمینان مردم را بیشتر جلب کند.

وی در ادامه تأکید کرد: چنین اقداماتی قطعاً در جلب اطمینان مردم برای سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف تولید داخلی مؤثر است و می‌تواند الگویی برای سایر شرکت‌ها بزرگ فولادی و آهن ما محسوب شود تا آن‌ها نیز به همین طریق کار کنند و سرمایه‌های سرگردان مردم را که در بخش‌های غیر مولد اقتصادی کشور است به سمت تولید و اشتغال‌زایی هدایت کنند.

انتهای پیام/

کد خبر 679

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =