کد خبر 683
۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۵

فولاد آلیاژی ایران پیشتاز در مسئولیت‌های اجتماعی

فولاد آلیاژی ایران پیشتاز در مسئولیت‌های اجتماعی

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد، شرکت فولاد آلیاژی ایران را یکی از صنایع متعهد و ممتاز در زمینه اقدامات فرهنگی و مسئولیت‌های اجتماعی دانست.

به گزارش آهن‌نیوز، شیخ عباس زارع‌زاده، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد با حضور در شرکت فولاد آلیاژی ایران با مدیرعامل و اعضای کمیته فرهنگی این شرکت دیدار و گفتگو کرد.

وی شرکت فولاد آلیاژی ایران را یکی از صنایع متعهد و ممتاز در زمینه اقدامات فرهنگی و مسئولیت‌های اجتماعی دانست و گفت: جای بسیار خوشبختی است که این صنعت مهم در کشور داوطلب شده تا همایش تجلیل از آزادگان سرافراز در استان را میزبان باشد.

مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران نیز در این نشست ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و از جان گذشتگی‌های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس گفت: حفظ ارزش‌ها و انتقال آن به نسل بعد از اهداف و وظایف ما است.

علیرضا چایچی یزدی همچنین از تصمیم کمیته فرهنگی شرکت فولاد آلیاژی ایران مبنی بر مشارکت در برگزاری آیین گرامیداشت آزادگان سرافراز همزمان با ۲۶ مرداد سالروز ورود ایشان به میهن اسلامی، قدردانی کرد و اظهار داشت:  شرکت فولاد آلیاژی ایران در جهت اصول و خدمت صحیح آماده ی همکاری در برگزاری این آیین را دارد.

گفتنی است هفته‌ی پیش بحث میزبانی از آیین گرامیداشت آزادگان سرافراز یزدی در کمیته فرهنگی شرکت فولاد آلیاژی ایران مطرح شده بود.

لازم به ذکر است که جلسه‌ای با حضور کارگروه فرهنگی شرکت در سالن کنفرانس منابع انسانی برگزار شد و جزئیات آیین تجلیل از آزادگان سرافراز مورد بررسی قرار گرفت‌.

انتهای پیام/

کد خبر 683

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =