کد خبر 707
۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۵

حمایت بانک رفاه کارگران از تولید ذوب‌آهن

حمایت بانک رفاه کارگران از تولید ذوب‌آهن

مدیر عامل بانک رفاه کارگران از آمادگی این بانک برای توسعه همکاری با شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان خبرداد.

به گزارش آهن‌نیوز، اسماعیل لـله گانی در نشست مشترک با رخصتی مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان که در محل این شرکت برگزار شد با برشمردن خدمات و طرح‌های بانک در زمینه‌های مختلف، گفت: بانک رفاه کارگران از بانک‌های پیشرو در حوزه خدمات ارزی به شمار می‌رود و این ظرفیت وجود دارد که با ارائه تخفیف در کارمزد و متناسب با قوانین و مقررات بانک مرکزی، حواله‌های ارزی مربوطه را برای شرکت ذوب‌آهن اصفهان صادر کند.

وی از امکان سرمایه‌گذاری مشترک این بانک و شرکت ذوب‌آهن اصفهان در پروژه‌های صنعتی خبرداد و گفت: این مشارکت می‌تواند مستقیماً توسط بانک رفاه و یا شرکت‌های تابعه بانک انجام شود.

لـله گانی با اشاره به شعار سال «تولید، دانش‌بنیان و اشتغال آفرین»، خاطرنشان ساخت: بانک رفاه کارگران در راستای تحقق اهداف شعار سال از برنامه‌های توسعه‌ای واحدهای تولیدی ازجمله شرکت ذوب‌آهن اصفهان که با به‌کارگیری ظرفیت‌های دانش‌بنیان و نوآورانه توانسته است به توانمندی‌های قابل‌توجهی دست پیدا کند، حمایت می‌کند.

رخصتی، مدیرعامل شرکت ذوب‌آهن اصفهان نیز طی سخنانی در این نشست با قدردانی از حمایت‌های بانک رفاه کارگران از این شرکت، تصریح کرد: امیدواریم با تقویت همکاری‌ها بتوانیم بیش از گذشته فعالیت‌های شرکت را توسعه بخشیم.

وی افزود: بانک رفاه کارگران و شرکت ذوب‌آهن اصفهان هر دو جزو خانواده بزرگ سازمان تأمین اجتماعی هستند و ضرورت دارد تا این همکاری‌ها توسعه یابد. این بانک همواره پشتیبان و همیار شرکت ذوب‌آهن اصفهان بوده است که شایسته قدردانی است.

لازم به ذکر است مدیرعامل بانک رفاه کارگران و هیئت همراه در ادامه از خطوط تولید کارخانه ذوب‌آهن اصفهان بازدید به عمل آوردند.

انتهای پیام/

کد خبر 707

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =