کد خبر 7319
۱۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۹

ادعای سپاهان درباره قرارداد بیرانوند

ادعای سپاهان درباره قرارداد بیرانوند

در جلسه شکایت باشگاه سپاهان از تیم پرسپولیس نکات جالب توجهی مطرح شده بود.

به گزارش آهن نیوز؛ در جلسه شکایت باشگاه سپاهان از پرسپولیس نکات جالب توجهی مطرح شده که البته سندی برای اثبات آنها ارائه نشده است چندی پیش باشگاه سپاهان اصفهان با طرح یک شکایت از باشگاه پرسپولیس به موضوع نقل و انتقالات و عبور احتمالی این باشگاه از قانون سقف بودجه پرداخت که این موضوع باعث شد تا جلسه‌ای در همین رابطه برگزار شود.

در این جلسه که به درخواست باشگاه سپاهان برگزار شده بود، به چند مورد اشاره شد اما از آنجایی که مدرک مستندی ارائه نگردید، به نظر می‌رسد که دست باشگاه سپاهان در این شکایت به جایی نخواهد رسید.

در این جلسه به برخی از مصاحبه‌ها و صحبت‌های برخی از بازیکنان نظیر علیرضا بیرانوند، پرداخته شد و حتی پای هوادار متمول و خارج نشین پرسپولیس هم به میان آمد.

سپاهانی‌ها به استناد حرف بیرانوند که در یک برنامه تلویزیونی مدعی شده بود مدیران به عشق این هوادار متمول و هزینه‌هایی که او می‌کند به پرسپولیس می‌آیند معترض بودند و ادعا داشتند که پرسپولیس حتماً‌ قانون سقف بودجه را رد کرده است که البته استناد سپاهانی‌ها به همین اظهارات بود و مدرک مستندی ارائه نشد.

آنها همچنین مدعی بودند امکان ندارد علیرضا بیرانوند که به گفته خودش با پیشنهاد ۱۰۰ میلیاردی از استقلال روبه‌رو شده بود قید این پول را بزند و با پول کمتری به پرسپولیس بیاید.

پافشاری‌ سپاهانی‌ها درباره صحبت‌های بیرانوند در تلویزیون است که به نظر نمی‌رسد بدون داشتن سند محکم، این ادعاها تأیید شود. در این خصوص شنیده می‌شود کارگروه رسیدگی به این پرونده گزارش خود در خصوص هوادار متمول و کمک‌هایی که به پرسپولیس کرده را پس گرفتند و شاید خطری از این بابت باشگاه پرسپولیس را تهدید نمی‌کند.

این در حالی است که چند هفته پیش از باشگاه سپاهان به دلیل آنچه عبور از سقف بودجه گفته می‌شد ۴ امتیاز کسر گردید. با این شرایط باید دید در نهایت این اتفاق برای پرسپولیس هم رخ می‌دهد؟

انتهای پیام/ 

کد خبر 7319

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =