کد خبر 7597
۳۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۳

کمیته انضباطی سرمربی ذوب‌آهن را حذف کرد

کمیته انضباطی سرمربی ذوب‌آهن را حذف کرد

با حکم کمیته انضباطی، محمد ربیعی تا زمان صدور رأی قطعی، از همراهی ذوب آهن محروم شد.

به گزارش آهن نیوز؛ کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با صدور حکمی، سرمربی ذوب آهن را تا اطلاع ثانوی محروم کرد. پس از شکست دو بر یک شاگردان محمد ربیعی برابر مس رفسنجان، او در نشست خبری پس از مسابقه، به انتقاد از داوری مسابقه پرداخت و معتقد بود که مدافع عراقی مس باید از زمین بازی اخراج می شد.

ربیعی گفت: هفته گذشته مقابل شمس آذر بسیار به مساله داوری پرداختند اما در این بازی مسائل داوری خیلی تاثیرگذار بود. علی عدنان می‌توانست با دریافت کارت زرد دوم اخراج شود. نمی‌خواهم به داوری گیر بدهم. می‌خواهم بگویم نباید داوری‌ به خاطر اتفاقات هفته گذشته علیه ما باشد. تیم حریف باید در این دیدار ۱۰ نفره می‌شد اما به هر حال اتفاقات فوتبال است

حالا نیز فدراسیون فوتبال با انتشار اطلاعیه ای، از محرومیت ربیعی خبر داده است. در این اطلاعیه آمده است: در پایان دیدار برابر مس رفسنجان، از سوی محمد ربیعی، سرمربی تیم ذوب آهن تخلفاتی مبنی بر عدم رعایت ماده ۷۱ مقررات انضباطی ناشی از مصاحبه علیه داور مسابقه رخ داده و درخور صدور قرار دستور موقت است.

به استناد ماده ۱۰۰ مقررات انضباطی و تا صدور رای مقتضی، نامبرده از حضور درمسابقات محروم است و باید دفاعیات خود را ظرف مهلت ۴۸ ساعت به کمیته انضباطی ارسال کند.

رای صادره ظرف مهلت دو روز پس از ابلاغ قابل تجدید نظر خواهی در کمیته استیناف است.

انتهای پیام/

کد خبر 7597

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =