کد خبر 7717
۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۷

امضای صورت‌جلسه برکناری سلاح‌ورزی قانونی اخذ شده است

امضای صورت‌جلسه برکناری سلاح‌ورزی قانونی اخذ شده است

وزیر امور اقتصادی و دارایی در مورد شبهه امضای خارج از جلسه اعضای شورای عالی نظارت اتاق بازرگانی گفت: کسانی که در این زمینه مدعی هستند امضای خارج از جلسه غیرقانونی است، باید یک دور قانون را بررسی کنند.

به گزارش آهن نیوز؛ سید احسان خاندوزی امروز در حاشیه برنامه هفته پدافند غیر عامل در سازمان بورس و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امضای اعضای حاضر در جلسه شورای عالی نظارت بر اتاق بازرگانی ایران (در مورد برکناری سلاح ورزی) و صورت‌جلسه هیات نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی ایران به صورت قانونی اخذ شده و مشکلی در این حوزه وجود ندارد.

سخنگوی اقتصادی دولت گفت: کسانی که در این زمینه مدعی هستند، جمع‌آوری امضا خارج از جلسه غیرقانونی است، باید یک دور قانون را بررسی کنند.

خاندوزی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه طبق بیانیه اتاق بازرگانی امضای خارج از جلسه هیات نظارت غیر قانونی است، آیا شما خارج از نشست، صورت جلسه شورای عالی نظارت اتاق بازرگانی را امضا کرده‌اید، اظهار داشت: این موضوع را از آقای رییس جلسه بپرسید ، مهم تصمیم نهایی جلسه است. 

‌وزیر امور اقتصادی و دارایی‌ ادامه داد: به آنهایی که مدعی هستند امضای خارج از جلسه غیرقانونی است، بگویید به لحاظ حقوقی ، قانون را مطالعه کنند.

انتهای پیام/

کد خبر 7717

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =