کد خبر 7825
۱۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۸

وصول ۲۵۷ میلیارد تومان حقوق دولتی معادن در فارس

وصول ۲۵۷ میلیارد تومان حقوق دولتی معادن در فارس

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت از وصول ۲۵۷ میلیارد تومان حقوق دولتی معادن از ابتدای سال جاری تاکنون در این استان خبر داد.

به گزارش آهن نیوز؛ حمیدرضا ایزدی امروز، ۱۰ آبان در بیست و پنجمین شورای معادن استان فارس و دومین جلسه سال ۱۴۰۲ به منظور اجرای ماده ۴۳ قانون برنامه ششم توسعه استان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۵۷ میلیارد تومان حقوق دولتی معادن در استان فارس وصول شده است. این در حالی است که در سال ۱۴۰۱ میزان حقوق دولتی وصول شده ۲۸۹ میلیارد تومان بوده است.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت فارس اظهار کرد: ایجاد و راه‌اندازی واحدهای بزرگ معدنی و صنایع معدنی در معیشت، اشتغالزایی، رونق، پویایی و ارزش افزوده استان و کشور اثرگذار است.

ایزدی با تأکید بر توسعه فعالیت‌های معدن و صنایع معدنی در ایجاد ارزش افزوده استان پهناور فارس گفت: ایجاد و راه‌اندازی واحدهای بزرگ معدنی، صنایع معدنی و فرآوری انواع مواد معدنی از نظر معیشتی و اشتغالزایی رونق و پویایی بسیاری را در سطح استان و کشور فراهم خواهد آورد.

مدیر کل صمت فارس بیان کرد: امید است با همکاری و تعامل اعضای شورای معادن بتوان ضمن زمینه‌سازی توسعه، ارتقا و پیشرفت معادن و صنایع معدنی استان نیز اقدام جدی در زمینه تولید، فرآوری و صادرات محصولات بخش معدن داشته باشیم.

بنا بر این گزارش، بیست و پنجمین شورای معادن استان فارس و دومین جلسه سال ۱۴۰۲ به منظور اجرای ماده ۴۳ قانون برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی به ریاست استاندار فارس و دبیری مدیرکل صنعت، معدن و تجارت و با حضور اعضای شورای معادن، مدیران دستگاه‌های اجرایی استان و مجموعه‌های مرتبط با این حوزه در محل سالن شهید سلیمانی استانداری جهت تعیین تکلیف معادن فارس برگزار شد.

انتهای پیام/

کد خبر 7825

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =