کد خبر 8091
۲۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۳

کچاد مناقصه برگزار می کند

کچاد مناقصه برگزار می کند

شرکت معدنی و صنعتی چادر ملو (کچاد) در خصوص مهندسی، تامین، اجرا و راه اندازی پروژه ۳۰۰ هزارتنی میلگرد شاخه و کلاف فراخوان عمومی داد.

به گزارش آهن نیوز؛ شرکت معدنی و صنعتی چادرملو (کچاد) در خصوص برگزاری مناقصه دست به افشای اطلاعات گروه ب زد.

پیرو این گزارش کچاد در نظر دارد مهندسی، تامین، اجرا و راه اندازی پروژه ۳۰۰ هزارتنی میلگرد شاخه و کلاف SBQ فولاد میبد را به صورت EPC از طریق مناقصه عمومی یه مرحله ای(با ارزیابی فنی-بازرکانی) به پیمانکار واجد شرایط به شرح آگهی پیوست واگذار نماید:

۱. شرایط مناقصه گران جهت شرکت در مناقصه: دارای گواهینامه طرح و ساخت (EPC) پایه یک در رشته صنعت و معدن یا دارای گواهینامه پیمانکاری پایه یک در رشته صنعت و معدن به همراه گواهینامه پایه یک مشاوره در گروه صنعت و ماشین سازی و باضافه دار بودن تفاهم نامه همکاری با یکی از شرکت های دارای تکنولوژی (دانیلی ایتالیا، ای ام اس آلمان، پریمتال ژاپن/ اتریش، بومینی ایتالیا) صرفاً برای این کارخانه.

۲. تضمین شرکت در مناقصه برابر ۱,۶۵۰,۰۰۰۰۰۰۰۰۰(یک هزارو ششصد و پنجاه )‌ میلیارد ریال می باشد که می بایست به صورت ضمانتنامه بانکی معتبر در زمان تسلیم پیشنهادات ارائه گردد.

۳. متقاضیان برای دریافت اسناد مناقصه، می توانند نماینده خود را به همراه معرفی نامه رسمی همراه با کارت شناسایی در ساعات اداری روزهای چهارشنبه مورخ ۰۸/۰۹/۱۴۰۲ و شنبه مورخ ۱۱/۰۹/۱۴۰۲ به همراه فیش واریزی به مبلغ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ (بیست میلیون) ریال به حساب جاری ۱۸۵۴۸۰۰۰۰۰۱۳۳ نزد بانک سپه شعبه بلوار اسفندیار(کد۱۸۵۴) به نام شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، به آدرس تهران- خیابان نلسون ماندلا-خیابان عاطفی شرقی- کوچه رفیع-بن بست شبنم- پلاک ۲۸ واحد تامین خدمات بازرگانی (طبقه چهارم) ارسال و اسناد مناقصه را دریافت نمایند.

تلفن تماس: ۷۹۴۶۳۱۴۶ -۰۲۱ جناب آقای شاهواروقی فراهانی

پست الکترونیکی:v.farahani@chadormalu.com

انتهای پیام/

کد خبر 8091

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =