کد خبر 8092
۲۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۹

یکی از اعضای کادر تیم فولاد ۲۶ میلیون جریمه شد/ جلسه ویژه کمیته انضباطی برای بازیکن سپاهان هفته آینده تشکیل می شود

یکی از اعضای کادر تیم فولاد ۲۶ میلیون جریمه شد/ جلسه ویژه کمیته انضباطی برای بازیکن سپاهان هفته آینده تشکیل می شود

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال جلسه ویژه‌ای برای رسیدگی به تخلف امید نورافکن انجام می‌دهد.

به گزارش آهن نیوز؛ کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال احکام جدید خود را به شرح زیر صادر کرد:

* در خصوص تخلف یوسف بخشی زاده، سرمربی تیم مس سونگون مبنی بر نشر اکاذیب پس از پایان مسابقه برابر نفت مسجد سلیمان، وی مستند به ماده ۷۱ مقررات انضباطی و با رعایت ماده ۹۴ این مقررات به یک جلسه محرومیت که به مدت ۶ ماه تعلیق می شود و باید ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

رای صادره از حیث محرومیت قابل اجرا و قطعی بوده و از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر خواهی ظرف مهلت ۷ روز پس از ابلاغ در کمیته استیناف است.

* دیدار تیم های مس رفسنجان و فولاد خوزستان در هفته نهم رقابتهای لیگ برتر برگزار و از سوی عبداله جرفی، کادر تیم فولاد خوزستان تخلفاتی مبنی بر رفتار غیرورزشی و توهین به مقام رسمی مسابقه رخ داد. وی به دو جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت ۲۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

*با توجه به تخلف صورت گرفته از سوی امید نورافکن، بازیکن تیم سپاهان اصفهان در دیدار برابر پرسپولیس تهران، جلسه رسیدگی به تخلف وی روز یکشنبه ۲۸ آبانماه برگزار می شود.

*به دلیل تخلف حمیدرضا طاهرخانی، بازیکن تیم خیبرخرم آباد که با صدور قرار دستور موقت شماره ۱۳۱۹ از همراهی تیم خود تا اطلاع ثانوی محروم بود، وی مستند به ماده ۷۱ مقررات انضباطی و با رعایت ماده ۹۴ این مقررات به یک جلسه محرومیت که به مدت ۶ ماه تعلیق می شود و باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. رای صادره قطعی بوده و با صدور این رای از قرار دستور موقت طاهرخانی رفع اثر می شود.

امید نورافکن در جریان بازی سپاهان و پرسپولیس حرکتی را به سمت هواداران تیم میهمان انجام داد که سبب شکایت باشگاه پرسپولیس از او شده است.

انتهای پیام/

کد خبر 8092

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =