کد خبر 8155
۲۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۲

آگهی مناقصه عمومی یک مرحله‌ای شرکت صبا فولاد خلیج فارس

آگهی مناقصه عمومی یک مرحله‌ای شرکت صبا فولاد خلیج فارس

شرکت صبا فولاد خلیج فارس در نظر دارد «خدمات نصب،اجرا،راه اندازی سامانه دوربین های مداربسته و حفاظت الکترونیک» خود را از طریق برگزاری مناقصه عمومی یک مرحله ای به پیمانکاران واجد شرایط محول نماید .

به گزارش آهن نیوز؛ از کلیه اشخاص حقوقی که در این حوزه فعالیت دارند، دعوت به عمل می آید جهت دریافت اسناد مناقصه به روش ذیل عمل نمایند:

نحوه دریافت اسناد مناقصه

۱-واریز مبلغ ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال بابت خرید اسناد به شماره حساب ۱۰۳۶۲۰۳۵۹۱ یا شماره شبا IR۵۷۰۷۰۰۰۰۱۰۰۰۲۲۳۶۲۰۳۵۹۰۰۱  نزد بانک رسالت گلشهر بندرعباس به نام  شرکت صبافولاد خلیج فارس.

۲- ارائه یا ارسال نامه اعلام آمادگی که در آن ایمیل رسمی آن شرکت همراه با شماره تماس با کارشناس مربوطه ذکر شده باشد، به علاوه فیـش واریزی به دبـیرخانه کمیسیون معـاملات به آدرس TCO@sabasteel.co با موضـوع اعـلام آمادگی برای شرکت در مناقصه ۲۰۳-۰۲. 

پس از دریافت  نامه اعلام آمادگی و فیش واریز مبلغ، اسناد مناقصه، قرارداد و تمامی تغییرات احتمالی از طریق ایمیل فوق الذکر  به مناقصه گران ارسال و اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است جهت تحویل پاکت اختصاصی مناقصه  به نشانی : بندرعباس – کیلومتر ۱۳ بزرگراه شهید رجایی ، منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس –شرکت صبافولاد خلیج فارس- واحد حقوقی مراجعه نمایید.

تضمین شرکت در مناقصه :

ضمانتنامه بانکی جهت شرکت در مناقصه به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۵۰۰/۷ (هفت میلیارد و پانصد میلیون ریال)

جدول زمانی انجام مناقصه :

کلیه متقاضیان موظفند نسبت به تکمیل اسناد (مطابق موارد مندرج در آگهی) در سه پاکت جداگانه (شامل ضمانت نامه بانکی ، اسناد ارزیابی و پیشنهاد قیمت) مهروموم شده اقدام و جهت تحویل پاکات تا ساعت ۱۶ مورخ ۱۸/۰۹/۱۴۰۲ به آدرس ذیل مراجعه نمایند.

آدرس جهت ارسال اسناد : 

استان هرمزگان ، بندرعباس ، کبلومتر ۱۳ جاده بندر شهید رجایی ، منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس ، مجتمع صبا فولاد خلیج فارس ، واحد حراست

شماره تلفن ۳۱۰۰ با کد ۰۷۶ داخلی ۲۵۳۱(اطلاعات فنی) و ۲۱۱۹(اطلاعات حقوقی و اسنادی) جهت آگاهی بیشتر متقاضیان می باشد. 

شـایان ذکر است به پیشنهادهائی که دارای شرایط مشخص شده در مناقصه نبوده و همچنین خارج از زمان و مکان مقرر ارسال گردند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

هزینه انتشار آگهی درج شده  به عهده برنده مناقصه می باشد.

آگهی مناقصه عمومی یک مرحله‌ای شرکت صبا فولاد خلیج فارس

انتهای پیام/

کد خبر 8155

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =