کد خبر 8165
۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۶

آهن‌نیوز از عرضه‌های بورس کالا گزارش می‌دهد:

افزایش حجم ۵ درصدی آهن اسفنجی/ کاهش نرخ پایه تیرآهن

افزایش حجم ۵ درصدی آهن اسفنجی/ کاهش نرخ پایه تیرآهن

امروز ۲۷ آبان ۱۴۰۲، یک میلیون و ۵۰۰ هزار و ۳۰۸ تن محصول شامل ۱۱۴ هزار و ۵۰۸ تن محصولات نورد فولادی، یک میلیون و ۲۸۳ هزار و ۸۰۰ تن محصولات سنگ آهنی و ۱۰۲ هزار تن آهن اسفنجی در تالار صنعتی عرضه می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آهن‌نیوز، طبق جدیدترین اطلاعیه عرضه بورس کالای ایران امروز ۲۷ آبان ۱۴۰۲ قرار است یک میلیون و ۵۰۰ هزار و ۳۰۸ تن محصول شامل ۱۱۴ هزار و ۵۰۸ تن محصولات نورد فولادی، یک میلیون و ۲۸۳ هزار و ۸۰۰ تن محصولات سنگ آهنی و ۱۰۲ هزار تن آهن اسفنجی در تالار صنعتی عرضه شود. این مقدار عرضه نسبت به هفته قبل ۱۲ درصد کاهش در حجم عرضه دارد.

محصولات فولادی امروز شامل تیرآهن، سبد میلگرد ساده صنعتی، میلگرد کلاف و آلیاژی، شمش بلوم و انواع ورق سرد و گالوانیزه خودرو است که کاهش حدود ۳۴/۴ درصدی نسبت به هفته قبل دارد.

همچنین طبق روال هر هفته، تالار صنعتی بورس کالا این هفته نیز با افزایش ۵.۱ درصدی حجم عرضه، میزبان ۱۰۲ هزار تن آهن اسفنجی به نرخ پایه ۱۱ هزار و ۱۷۱ تومان به ازای هر کیلو بدون ارزش افزوده است که نسبت به هفته قبل کاهش قیمت نیم درصدی داشته است.

در تالار صنعتی و حراج باز همچنین یک میلیون و ۲۸۳ هزار و ۸۰۰ تن محصولات سنگ آهنی شامل سنگ آهن دانه‌بندی، گندله و کنسانتره سنگ آهن موجود است که ۱۰/۴ درصد کاهش حجم نسبت به هفته قبل دارد.

تصویر زیر جزئیات عرضه امروز را نسبت به هفته قبل نشان می‌دهد.

افزایش حجم ۵ درصدی آهن اسفنجی/ کاهش نرخ پایه تیرآهن

انتهای خبر/ف

کد خبر 8165

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =