کد خبر 8878
۳۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۷

تراکتور و فولاد محکوم شدند

تراکتور و فولاد محکوم شدند

کمیته وضعیت بازیکنان، آرای خود را درباره پرونده‌های مختلف صادر کرد.

به گزارش آهن‌نیوز؛ به نقل از ‌سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آرای صادره به شرح زیر است:

با توجه به شکایت پیمان شیرزادی از باشگاه سایپا، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۳۲۶ میلیون و ۳۵۰ هزار ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۵۰ میلیون و ۶۰۰ هزار و ۲۵۲ ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان ۱۷۳ میلیون و ۶۵ هزار ریال قرار رد صادر کرد.

 در پی شکایت حجت حق‌وردی از باشگاه تراکتور، این باشگاه به پرداخت ۱۶ میلیارد و ۴۴۸ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۳۵۸ میلیون و ۵۶۶ هزار و ۴۰۰ ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان ۸۲۲ میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

در پرونده شکایت فرشید اسماعیلی از باشگاه فولاد خوزستان، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۴۸ میلیارد و ۹۳۷ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ یک میلیارد و ۸۶۶ میلیون و ۹۴۶ هزار و ۵۵۰ ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

با توجه به شکایت حسن داداشی از باشگاه نود ارومیه، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۹۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۳۴ میلیون و ۳۳۵ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

انتهای پیام/

کد خبر 8878

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =