کد خبر 9006
۱۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۴

مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز تا پایان سال وارد بازار بورس می‌شود؛تولید 727 هزار تن آهن اسفنجی با وجود توقفات اجباری

مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز تا پایان سال وارد بازار بورس می‌شود؛تولید 727 هزار تن آهن اسفنجی با وجود توقفات اجباری

محسن مصطفی پور مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نی ریز گفت: مهم ترین برنامه سال جاری ما پس از بهره برداری و تولید مستمر کارخانه فولاد سازی و تسریع در پروژه های توسعه ای شرکت، ورود به بازار بورس است.

به گزارش آهن نیوز به نقل از روابط عمومی مجتمع فولاد غدیر نی ریز مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام این مجتمع برای سال مالی منتهی به 31 شهریور 1402 صبح دوشنبه 11 دی ماه در محل مجتمع فرهنگی ریاست جمهوری برگزار و صورت های مالی شرکت با رأی صد درصد سهامداران و تقسیم سود 2360 ریالی بابت هر سهم به تصویب رسید. 

براساس گزارش مجمع سهامداران این شرکت، درآمدهای عملیاتی مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز در سال مالی منتهی به پایان شهریور ۱۴۰۲ ، نسبت به دوره مشابه قبل افزایشی ۳۱ درصدی داشته است.

با افزایش درآمد عملیاتی  ۳۱ درصدی، سود خالص مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز طی سال مالی مختوم به پایان شهریور ۱۴۰۲ نسبت به دوره مشابه قبل به عددی بالغ بر ۳۵۳۳ میلیارد تومان رسیده است.

دکتر محسن مصطفی پور مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نی ریز با اشاره به اتمام بسیاری از پروژه های در حال اجرای این مجتمع به ویژه کارخانه فولادسازی در سال گذشته اظهار داشت: آنچه که باید و مورد انتظار بوده را عملیاتی کردیم و با تولید هوشمندانه علیرغم محدودیت ها و توقفات اجباری  ۹۰ روزه موفق به دستیابی به تولید 727 هزار تن آهن اسفنجی با بالاترین کیفیت شدیم.

وی افزود: مهم ترین برنامه سال جاری ما پس از بهره برداری و تولید مستمر کارخانه فولاد سازی و تسریع در پروژه های توسعه ای شرکت ورود به بازار بورس است و به زودی جلسه پذیرش مجتمع فولاد غدیر نی ریز در فرابورس برگزار خواهد شد . 

دکتر سید ابوتراب فاضل مدیرعامل هلدینگ صنایع و معادن غدیر و رئیس مجمع عمومی سالیانه مجتمع فولاد غدیر نی ریز نیز در این نشست با اشاره به انضباط مالی بسیار خوب و سرعت چشمگیر توسعه شرکت ابراز امیدواری کرد با حمایت سهامداران و افزایش اعتبار برند مجتمع فولاد غدیر نی ریز مراحل پایانی پذیرش این شرکت در فرابورس بسرعت طی شده و سال آینده مجمع عمومی مجتمع با حضور سهامداران عام برگزار شود.

انتهای پیام/

کد خبر 9006

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =