کد خبر 9011
۱۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۵

برگزاری آیین بزرگداشت مقام مادر و روز زن در فولاد مبارکه

برگزاری آیین بزرگداشت مقام مادر و روز زن در فولاد مبارکه

 در آستانه میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) آیین باشکوه بزرگداشت مقام مادر و روز زن با حضور جمع کثیری از بانوان شاغل و بازنشسته گروه فولاد مبارکه، معاونان و مدیران شرکت برگزار شد.

به گزارش آهن نیوز، علیرضا کاظمی، معاون سرمایه‌های انسانی و سازماندهی فولاد مبارکه در این مراسم گفت: در مسیر تعالی سازمان به‌طورقطع نیازمند رسیدن به خودباوری هرچه بیشتر هستیم، اگر درون همه ما عزت‌نفس شکوفا شود حتماً به سمت اتفاقات خوب حرکت خواهیم کرد. باعنایت به فرمایشات الهی در می‌یابیم که عزت‌نفس نزد بانوان خودباور بسیار بالاتر است.

وی درباره ویژگی زنان گفت: بانوان در حوزه کاری خود به‌مراتب انعطاف‌پذیرتر از مردان و موازی اندیش هستند و می‌توانند چند کار را هم‌زمان انجام دهند؛ ازاین‌رو بانوان شاغل در شرکت باید ظرفیت‌های درونی خود را شناسایی و با استفاده از آن سازمان را در نظم بیشتر همراهی کنند.

معاون سرمایه‌های انسانی و سازماندهی فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: فولاد مبارکه در راهبردهای خود مسیری ماندگار برای خلق آینده بهتر را هدف‌گذاری کرده است، بهترین روش برای خلق آینده بهتر روش مادرانه است و کسانی می‌توانند در این مسیر بهتر حرکت کنند که از جنس زن و چه در قالب مرد، منش مادرانه داشته باشند.

انتهای پیام/

کد خبر 9011

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =