کد خبر 11880
۱۳ تیر ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۳

بازنشستگان ذوب آهن اصفهان تجمع کردند/ فولادی ها هزینه های مازاد برای درمان پرداخت می کنند

بازنشستگان ذوب آهن اصفهان تجمع کردند/ فولادی ها هزینه های مازاد برای درمان پرداخت  می کنند

جمعی از بازنشستگان شرکت ذوب آهن در اصفهان مقابل ساختمان استانداری تجمع کردند.

به گزارش آهن نیوز؛ جمعی از بازنشستگان ذوب آهن در اصفهان با حضور مقابل ساختمان استانداری، خواستار رفع مشکلات بیمه‌ای و درمان خود شدند.

این بازنشستگان با تاکید بر اینکه اخیرا خدمات بیمه‌ای و درمان آن‌ها با مشکلاتی روبرو شده است گفتند؛ در حالی هزینه‌های درمان افزایش یافته و از خدمات درمان خود رضایت نداریم که براساس آیین نامه باید صفر تا صد خدمات درمانی در تمام بخش‌ها (بجز زیبایی و هزینه‌های درمان خودکشی) رایگان و از طریق بیمه پایه ارائه شود.

به گفته یکی از بازنشستگان در حال حاضر شرایط به‌گونه‌ای پیش رفته که اخیرا بیمه تکمیلی طرف قرار داد با مشکلاتی رو برو شده و بازنشستگان فولاد مجبورند، هزینه مازاد برای درمان بپردازند و علی‌رغم این پرداخت، باز هم خدمات درمانی مناسبی دریافت نمی‌کنند.

طبق اظهارت وی؛ بیمه تکمیلی، مساله بسیار مهمی برای بازنشستگان است.

او تاکید کرد: نباید به هر دلیلی، یک بازنشسته‌ی حداقل‌بگیر یا خانواده‌ی او از دریافت خدمات بیمه تکمیلی محروم شود. بازنشستگان و همسرانشان عموماً درگیر بیماری‌های زمان کهولت هستند و نیاز به بستری دارند؛ بیمه تکمیلی نباشد، با مستمری ناچیز نمی‌توانند هزینه‌های درمان را بپردازند.

این کارگر بازنشسته ذوب آهن در پایان تاکید می‌کند: مسئولان مربوطه باید با جدیت به این موضوع رسیدگی کنند تا بعد از این شاهد اخلال در روند دریافت خدمات بیمه تکمیلی بازنشستگان نباشیم؛ در واقع باید پاسخ بدهند، چرا که یک بازنشسته پیشاپیش در زمان اشتغال به کار، هزینه‌های درمان خودرا برای دوران بازنشستگی پرداخت کرده است.

منبع: ایلنا

انتهای پیام/

کد خبر 11880

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =