کد خبر 2952
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۷

رتبه اولِ شاخص سود عملیاتی به فولاد غدیر نی‌ریز رسید

رتبه اولِ شاخص سود عملیاتی به فولاد غدیر نی‌ریز رسید

در همایش ارزیابی عملکرد مجتمع های هفتگانه فولادی (استانی)، مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز رتبه اول را در شاخص سود عملیاتی کسب کرد.

به گزارش آهن‌نیوز، به نقل از روابط عمومی مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز، در نخستین همایش ارزیابی عملکرد مجتمع‌های هفتگانه فولادی (استانی) که در تاریخ ۱۰ و ۱۱ بهمن ۱۴۰۱، با حضور معاون وزیر و رئیس هیأت‌عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع ‌معدنی ایران، نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان و مدیران عامل طرح‌های فولادی و به میزبانی فولاد شادگان در اهواز برگزار شد، شرکت فولاد غدیر نی‌ریز موفق شد بر اساس ارزیابی‌های بعمل آمده و به سبب ارائه عملکرد درخشان، رتبه اول را در شاخص کسب سود عملیاتی، در بین هفت طرح فولادی زیرمجموعه شرکت ملی فولاد ایران را در نخستین همایش ارزیابی شاخص‌های طرح‌های فولادی (استانی) کسب کند.

بر اساس این گزارش، در حالی که در سال جاری به‌دلیل محدودیت‌های انرژی مجتمع‌های فولادی، تولید واحدهای آهن‌اسفنجی با کاهش مواجه شده و به تبع آن تحقق سود تقلیل یافته است، مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز موفق شد با تدابیر مناسب بالاترین سود را ایجاد کند و رتبه اول این شاخص را در طرح‌های هفتگانه بدست آورد.

بر اساس این خبر، علاوه بر این، مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز توانست در شاخص‌های کیفیت محصول، فعالیت‌های مرتبط با روابط‌عمومی و همچنین واحد HSE رتبه دوم را از آن خود کند.

گفتنی است «نظارت و مورد محک قراردادن فعالیت‌های مجتمع‌های فولادی»، «ارتقای کارآمدی، بهره‌وری و شفافیت عملکرد»، «نظام‌مندسازی اقدامات جاری و برنامه‌های پیش رو» و «ایجاد انگیزه تلاش و بهره‌وری» در واحدهای زیر مجموعه شرکت ملی فولاد ایران، از جمله اهداف برگزاری این همایش بود.

انتهای پیام/

کد خبر 2952

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =