کد خبر 4425
۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۹

نقدینگی لازم برای عرضه اولیه «عالیس» چقدر است؟

نقدینگی لازم برای عرضه اولیه «عالیس» چقدر است؟

نقدینگی لازم برای خرید این عرضه اولیه سهام شرکت بهار رز عالیس چناران در نماد عالیس در روز شنبه ۶ خرداد ۱۴۰۲، توسط سرمایه‌گذاران وجد شرایط (صندوق‌های سرمایه گذاری سهامی و مختلط) به روش حراج، ۲۳ میلیارد و ۴۷۲ میلیون و ۷۵۴ هزار ریال است

به گزارش پایگاه خبری آهن‌نیوز، عرضه اولیه سهام شرکت بهار رز عالیس چناران در نماد عالیس روز شنبه ۶ خرداد ۱۴۰۲ صورت خواهد گرفت. روش عرضه در این معامله ترکیبی است.

تعداد کل سهام قابل عرضه ۳۰۰ میلیون و ۱۲ هزار سهم معادل ۱۲ درصد از کل سهام شرکت است و حداکثر تعداد سهام قابل‌خریداری توسط هر کد در مرحله اول یک میلیون و ۴۲۹ هزار سهم اعلام شده است.

همچنین حداکثر تعداد سهام قابل‌خریداری توسط هر شخص حقیقی و حقوقی در مرحله دوم ۵۰۰ سهم خواهد بود.

شرکت بهار رز عالیس چناران به‌صورت سهامی خاص تاسیس و ۲۱ آذر سال ۸۸ در اداره ثبت شرکت ها و موسسات تجاری مشهد به ثبت رسید و از اول تیر سال ۹۴ شروع به بهره برداری کرد. مرکز اصلی شرکت در مشهد و محل فعالیت اصلی در شهرک صنعتی چناران واقع است.

این شرکت اول تیر سال ۹۹ اقدام به تحصیل ۵۱ درصد سهام دارای حق رای شرکت توسن پخش ستاره کیش، ۳۰ آذر سال ۹۹ اقدام به تحصیل ۹۹ درصد سهام دارای حق رای شرکت چشمه نوشان خراسان و ۹۹ درصد سهام دارای حق رای شرکت نیک رز چناران کرد.

عالیس با تأسیس شرکت بهار رز عالیس چناران، اقدام به تولید انواع مختلفی از لبنیات و نوشیدنی ها از جمله ماست میوه ای، شیر میوه ها، انواع آب میوه ها، شیرهای طعم دار، شیر ساده و دوغ اسپتیک کرده و این محصولات به کمک مدرن ترین فناوری های روز دنیا تولید و به بازار عرضه می شوند.

برای این عرضه، حداکثر تعداد سهام قابل خریداری توسط هر کد معاملات یک میلیون و ۴۲۹ هزار سهم است که قسمت ارزش‌گذاری شده برای آن ۱۶ هزار و ۴۲۶ ریال تعیین شده است. به عبارتی نقدینگی لازم برای خرید این عرضه اولیه توسط سرمایه‌گذاران وجد شرایط (صندوق‌های سرمایه گذاری سهامی و مختلط) به روش حراج، ۲۳ میلیارد و ۴۷۲ میلیون و ۷۵۴ هزار ریال است.

نقدینگی لازم برای عرضه اولیه «عالیس» چقدر است؟

انتهای خبر/ ف

کد خبر 4425

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =