کد خبر 4627
۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۹

بورس دوباره قرمز شد/ کاهش ۱۷ هزار و ۳۸۲ واحدی شاخص کل

بورس دوباره قرمز شد/ کاهش ۱۷ هزار و ۳۸۲ واحدی شاخص کل

شاخص‌های بازار سرمایه امروز دوباره قرمزرنگ شدند، به طوری که شاخص کل بورس بیش از ۱۷ هزار واحد، شاخص کل فرابورس بیش از ۲۰۰ واحد و شاخص فلزات اساسی نیز ۱۱ هزار و ۸۵۱ واحد کاهش یافتند.

به گزارش آهن نیوز؛ شاخص کل بورس امروز با ۱۷ هزار و ۳۸۲ واحد کاهش تا رقم دو میلیون و ۲۷۱ هزار واحد سقوط کرد. شاخص کل با معیار هم وزن نیز با ۸۳۸۳ واحد کاهش در رقم ۷۶۵ هزار و ۵۰۹ واحد ایستاد. در این بازار ۵۶۸ هزار معامله به ارزش ۸۱ هزار و ۸۱۱ میلیارد ریال انجام شد. ۲۴۶ نماد بورسی منفی و ۹۲ نماد مثبت بودند که از میان آن‌ها صنایع پتروشیمی خلیج فارس نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و فولاد مبارکه اصفهان و پالایش نفت تهران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

شاخص کل فرابورس با ۲۰۲ واحد کاهش تا رقم ۲۸ هزار و ۶۲۴ واحد نزول کرد. در این بازار ۳۵۵ هزار معامله به ارزش ۷۲۴ هزار و ۱۶۹ میلیارد ریال انجام شد. از میان ۱۹۲ نماد منفی فرابورسی سرمایه گذاری مالی سپهر صادرات، ایران خودرو دیزل و پلیمر آریا ساسول نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند.

در این میان شاخص فلزات اساسی نیز امروز هم راستا با کاهش شاخص کل، ۱۱ هزار و ۸۵۱ واحد معادل ۷۲ صدم درصد ریزش داشته و در پله یک میلیون ۶۳۴ هزار و ۴۷۶ واحد ایستاد.

بورس دوباره قرمز شد/ کاهش ۱۷ هزار و ۳۸۲ واحدی شاخص کل

انتهای پیام/

کد خبر 4627

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =