کد خبر 5428
۱۳ تیر ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۸

مافیای خودرو مانع ادامه عرضه خودرو در بورس کالا شد

مافیای خودرو مانع ادامه عرضه خودرو در بورس کالا شد

سید کاظم موسوی، نایب‌رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی پیرامون عرضه خودرو در بورس کالا اظهار کرد: در طول سالیان اخیر خودرو از جمله کالاهایی بود که همواره مورد سوءاستفاده دلالان قرار می‌گرفت، اما سرانجام با عرضه کوتاه مدت آن در بورس کالا، این محصولات برای مدت زمان کوتاهی از گزند سوداگری دلالان در امان ماند.

به گزارش آهن نیوز؛ نایب‌رییس کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: با عرضه خودرو در بورس کالا، این محصول بدون تبعیض، به دور از دسترس دلالان و در شرایطی شفاف و سلامت در اختیار مردم و به‌طور خاص متقاضیان واقعی قرار می‌گرفت، اما حالا با توقف آن، روند عرضه خودرو به شرایط قبل بازگشته است.

وی تاکید کرد: یقیناً در هر بستری که فرایند امور سمت و سویی عادلانه به خود بگیرد، مافیای آن حوزه برای حفظ منافع خود، از ادامه فعالیت آن بستر جلوگیری می‌کند. توقف عرضه خودرو در بورس کالا هم که اخیراً به وقوع پیوسته گواهی عینی برای تصدیق این امر است، چرا که با ادامه این امر دست عده‌ای خاص از صنعت و بازار خودرو قطع شده و منافع آنها از بین می‌رود.

موسوی در پایان تاکید کرد: با توجه به نکات مذکور، توقف عرضه خودرو در بورس کالا را اقدامی می‌دانم که از سوی مافیای خودرو صورت گرفته است.

انتهای پیام/

کد خبر 5428

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =