کد خبر 5931
۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۷

آهن‌نیوز از عرضه‌های بورس کالا گزارش می‌دهد:

عرضه اعتباری آهن اسفنجی در بورس کالای امروز

عرضه اعتباری آهن اسفنجی در بورس کالای امروز

امروز سوم تیر ۱۴۰۲ در تالار صنعتی بورس کالای ایران ۱۱۶ هزار و ۹۰۰ تن انواع ورق فولادی شامل ورق رنگی، سرد B، گالوانیزه G و قلع اندود و همچنین آهن اسفنجی عرضه شده که نسبت به عرضه‌های همین روز در هفته قبل افزایش حجم ۲۶/۷ درصدی داشته است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آهن‌نیوز، امروز سوم مرداد ۱۴۰۲ در تالار صنعتی بورس کالای ایران ۱۱۶ هزار و ۹۰۰ تن انواع ورق فولادی شامل ورق رنگی، سرد B، گالوانیزه G و قلع اندود و همچنین آهن اسفنجی عرضه شده است که نسبت به عرضه‌های همین روز در هفته قبل افزایش حجم ۲۶/۷ درصدی داشته است.

ورق رنگی موجود در لیست عرضه امروز توسط صنایع هفت الماس به مقدار دو هزار تن عرضه شده که نرخ پایه برای آن ۴۵ هزار و ۸۴۹ تومان به ازای هر کیلو تعیین شده است و تغییر قیمت محسوسی نسبت به هفته قبل ندارد.

ورق سرد B با حجم ۴ هزار و ۵۰۰ تن و نرخ پایه ۳۰ هزار و ۴۶۵ تومان توسط فولاد غرب آسیا برای تاریخ تحویل ۳۰ مهر ۱۴۰۲ عرضه شده است. 

ورق قلع اندود با ۲ هزار تن حجم عرضه و ۴۹ هزار و ۶۸۲ تومان تغییر حجم و قیمت نسبت به هفته قبل نداشته و توسط صنایع فولاد توان آور آسیا برای تحویل ۳ آبان به صورت نقدی برنامه‌ریزی شده است.

ورق گالوانیزه G هم با ۸ هزار ۴۰۰ تن حجم عرضه و ۳۹ هزار و ۴۱۷ تومان میانگین نرخ پایه، کاهش قیمت ۰/۹ درصدی نسبت به هفته قبل دارد و ۱۲/۷ درصد نیز افزایش حجم داشته است.

در نهایت امروز مشابه هفته قبل شرکت توسعه آهن وفولاد گل گهر عرضه ۱۰۰ هزار تن آهن اسفنجی با نرخ پایه ۱۲ هزار و ۵۲۳ تومان را برای تاریخ تحویل هشتم مرداد در میان محصولات عرضه شده با نوع تسویه اعتباری دارد.

تصویر زیر جزئیات بیشتری از عرضه‌های امروز به همراه نوسانات حجم و قیمت نسبت به هفته قبل را نشان می‌دهد.

عرضه اعتباری آهن اسفنجی در بورس کالای امروز

انتهای خبر/ ف

کد خبر 5931

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =