کد خبر 600
۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۶

دستیابی به بالاترین شاخص کیفی در مجتمع فولاد سبا

دستیابی به بالاترین شاخص کیفی در مجتمع فولاد سبا

مجتمع فولاد سبا در تیرماه ۱۴۰۱ بالاترین عدد شاخص کیفی درصد مطابقت با سفارش محصولات بعد از اجرای نوسازی خط موجود، ارتقای اتوماسیون صنعتی و نصب قفسه ۷ را به میزان ۹۸.۱ درصد به ثبت رساند.

به گزارش پایگاه خبری آهن‌نیوز، بهمن خلیلی مدیر عملیات مجتمع فولاد سبا بیان کرد: بعد از اجرای نوسازی خط موجود، ارتقای اتوماسیون صنعتی و نصب قفسه هفتم مجتمع فولاد سبا در تیرماه ۱۴۰۱ بالاترین عدد شاخص کیفی درصد مطابقت با سفارش محصولات به میزان ۹۸.۱ درصد به ثبت رسید

اجرای عملیات فوق از خردادماه ۱۴۰۰ آغاز شد و طی یک ماه توسعه مذکور شامل نصب قفسه ۷ و تعویض اتوماسیون خط‌نورد انجام پذیرفت.

جمشید عبدزاده رئیس کنترل کیفی سبا گفت: با تکمیل موارد باقیمانده از بخش‌های توسعه در ماه‌های اخیر، این مجتمع موفق گردید در تیرماه ۱۴۰۱ بالاترین عدد شاخص کیفی درصد مطابقت با سفارش محصولات بعد از اجرای نوسازی خط موجود، ارتقای اتوماسیون صنعتی و نصب قفسه ۷ را به میزان ۹۸.۱ درصد به ثبت برساند.

شاخص کیفی درصد مطابقت با سفارش محصولات به‌عنوان اصلی‌ترین شاخص کیفی، بیانگر هماهنگی بین فرایندهای تولید و پشتیبانی در خطوط مختلف است که تأثیر مستقیم بر کاهش هزینه‌ها از قبیل هزینه‌های کیفیت شامل دوباره‌کاری و خرابی و ضایعات، خواب محصول در انبار، تولید مجدد و اضافی، تأخیرها و … دارد.

پایان پیام/ف 

کد خبر 600

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =