کد خبر 6242
۱۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۹

آهن‌نیوز از عرضه‌های بورس کالا گزارش می‌دهد:

عرضه میلگرد بورسی در کانال ۲۱ هزار تومان

عرضه میلگرد بورسی در کانال ۲۱ هزار تومان

طبق اطلاعیه بورس کالای ایران امروز ۱۸مرداد ۱۴۰۲ قرار است ۲۱۸ هزار ۲۴۱ تن محصولات نورد فولادی شامل تیرآهن، میلگرد، ناودانی، نبشی و ورق گرم در تالار صنعتی بورس کالا عرضه شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آهن‌نیوز، طبق اطلاعیه بورس کالای ایران امروز ۱۸مرداد ۱۴۰۲ قرار است ۲۱۸ هزار ۲۴۱ تن محصولات نورد فولادی شامل تیرآهن، میلگرد، ناودانی، نبشی و ورق گرم در تالار صنعتی بورس کالا عرضه شود. حجم عرضه‌های امروز در مقایسه با عرضه قبلی این محصولات در هفته جاری کاهش ۵۶/۲ درصدی را نشان می‌دهد.

تیرآهن عرضه شده در بورس کالای امروز با افزایش حجم ۱۴/۷ درصدی به مقدار ۲۲ هزار و ۶۲۳ تن است که نرخ پایه آن با ۲/۳ درصد افزایش به مبلغ ۲۲ هزار و ۶۲۳ تومان معامله خواهد شد.

همچنین میلگرد با ۱۶۸ هزار و ۸۲۶ تن ۵/۸ درصد افزایش حجم عرضه نسبت به عرضه قبل دارد. میانگین موزون نرخ پایه این محصول ۲۱ هزار و ۹۰۰ تومان یا حدود ۲۳ هزار و ۸۸۱ تومان به اضافه ارزش افزوده و حدود کیلویی ۳۰۰ تومان بالاتر از میانگین نرخ پایه عرضه گذشته (۲۱ هزار و ۶۰۰ تومان) بر روی سایت بورس کالا قرار گرفته است.

ناودانی با ۲۶۰ تن تغییر قیمت محسوسی نسبت به عرضه قبل نداشته و به مبلغ ۲۱ هزار و ۵۳۲ تومان درحالی در تابلوی معاملات قرار می‌گیرد که کاهش حجمی به مقدار ۱۳/۳ درصد را نسبت به عرضه قبل دارد و نرخ پایه آن نیز ۰/۲ درصد افزایش نسبت به عرضه قبل دارد.

نبشی نیز با ۴۹/۲ درصد کاهش حجم نسبت به عرضه قبل داشته و به مقدار ۹۴۵ تن و افزایش ۰/۲ درصدی نرخ پایه به قیمت ۲۲ هزار و ۱۵۸ تومان معامله خواهد شد.

ورق گرم موجود در لیست عرضه امروز ۱۲ درصد افزایش حجم نسبت به عرضه قبل داشته و به مقدار ۲۲ هزار و ۴۰۰ تن و با نرخ پایه ۲۴ هزار و ۹۳۴ تومان در تابلوی معاملات قرار خواهد گرفت.

تصویر زیر جزئیات عرضه محصولات مربوط به زنجیره فولاد را به همراه نوسان عرضه و قیمت نسبت به هفته قبل نشان می‌دهد:

عرضه میلگرد بورسی در کانال ۲۱ هزار تومان

انتهای خبر/ف

کد خبر 6242

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =