کد خبر 6346
۲۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۵

سازمان بورس: فعلا هیچ ثبت‌نامی برای سهام عدالت وجود ندارد

سازمان بورس: فعلا هیچ ثبت‌نامی برای سهام عدالت وجود ندارد

در حال حاضر تقسیم سودی انجام نمی‌شود و برای دریافت سود سهام عدالت نیازی نیست به هیچ جا مانند کافی نت مراجعه و یا مبلغی را پرداخت کنند. اخبار از طریق رسانه رسمی اعلام می‌شود.

به گزارش آهن نیوز؛ مشاور رییس سازمان بورس در امور سهام عدالت با تاکید بر مرجع قرار دادن اخبار رسانه‌های رسمی در خصوص سهام عدالت به ارائه نکاتی در خصوص زمان و میزان سود سهام عدالت پرداخت.

مشاور رییس سازمان بورس در امور سهام عدالت جزئیات پرداخت سهام عدالت را اعلام کرد.

مشاور رییس سازمان بورس در امور سهام عدالت با تاکید بر مرجع قرار دادن اخبار رسانه‌های رسمی در خصوص سهام عدالت به ارائه نکاتی در خصوص زمان و میزان سود سهام عدالت پرداخت.

حاجی وند مشاور رییس سازمان بورس در امور سهام عدالت گفت: روال سالیانه سود سهام عدالت بدین گونه است که باید صبر کرد تا مجامع سالیانه شرکت‌های سهام عدالت به شکل کامل برگزار و تمام مبالغ دریافت شود سپس متناسب با سهامی که دارندگان سهام عدالت دارند سود برای آن‌ها تقسیم می‌شود.

او در ادامه بیان کرد: تا پیش از این بعد از ۸ ماه از برگزاری مجمع شرکت‌ها مهلت داشتند تا این سود را به حساب سهامداران واریز کنند، اما امسال با توجه به تصمیم سازمان بورس اوراق بهادار شرکت‌ها به جای ۸ ماه ۴ ماه فرصت دارند تا این سود را تقسیم کنند.

حاجی وند در خصوص زمان واریز سود می‌گوید: فصل مجامع را معمولا در خرداد و تیر داریم باید اجازه دهیم این مجامع به صورت کامل برگزار شود و این مهلت ۴ ماه هم به پایان برسد. در نهایت از مبادی رسمی از جمله رادیو و تلویزیون و خبرگزاری‌های رسمی حتما در این زمینه اطلاع رسانی می‌شود.

مشاور رییس سازمان بورس در امور سهام عدالت گفت: سهامداران برای دریافت سود سهام عدالت مطلع باشند که در حال حاضر تقسیم سودی انجام نمی‌شود و برای دریافت سود سهام عدالت نیازی نیست که به هیچ جا مانند کافی نت مراجعه و یا مبلغی را پرداخت کنند.

او در پاسخ به این سوال که آیا میزان سود سهام عدالت مشخص است؟ گفت: برای مشخص شدن میزان سود سهام عدالت نیز باید سهامداران منتظر بمانند تا مشخص شود هر شرکتی بسته به سیاست‌ها و تولیدی که دارد چه مبلغی را تقسیم سود می‌کند و نمی‌توان مبلغ دقیقی را اعلام کرد.

او در پاسخ به این پرسش که آیا امکان تخمین سود سهام عدالت وجود دارد؟ هم بیان کرد: باید اجازه داد تا تقسیم سود انجام شود تا اطلاعات نادرست به سهامداران تزریق نشود.

سازمان بورس هم اعلام کرد: فعلا هیچ ثبت‌نامی برای سهام عدالت وجود ندارد.

ارسال پیامک به شهروندان و درخواست از آنها برای مراجعه به سایت یا نصب نرم‌افزار و یا کلیک بر روی پیوندهای آلوده از راه‌های کلاهبرداری به اسم دریافت سهام و سود است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

کد خبر 6346

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =