کد خبر 6579
۵ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۴
ثبات در نرخ آهن اسفنجی بریکت

طبق اطلاعیه عرضه بورس کالای ایران امروز پنجم شهریور ۱۴۰۲ قرار است تنها یک محصول از زنجیره فولاد به حجم ۲۱ هزار تن شامل آهن اسفنجی بریکت که از طرف دو شرکت عرضه شده بر روی تابلوی بورس کالا قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آهن‌نیوز، طبق اطلاعیه عرضه بورس کالای ایران امروز پنجم شهریور ۱۴۰۲ قرار است تنها یک محصول از زنجیره فولاد به حجم ۲۱ هزار تن شامل آهن اسفنجی بریکت که از طرف دو شرکت عرضه شده بر روی تابلوی بورس کالا قرار گیرد.

طبق روال هر یکشنبه، تالار صنعتی بورس کالا امروز میزبان ۲۱ هزار تن آهن اسفنجی بریکت است که نسبت به هفته گذشته تغییر حجمی نداشته و نرخ پایه آن به مبلغ ۱۲ هزار و 330 تومان تعیین شده که نسبت به هفته قبل تغییر محسوسی نداشته است.

از مجموع آهن اسفنجی بریکت عرضه شده امروز هزار تن توسط شرکت پارس پولاد یاران با نرخ پایه ۱۲ هزار و ۷۱۰ تومان و ۲۰ هزار تن با نرخ پایه ۱۲ هزار و ۹۵6 تومان توسط صبا فولاد خلیج فارس عرضه شده است. گفتنی است این پانزدهمین عرضه شرکت پارس پولاد یاران در سال ۱۴۰۲ در عرضه این محصول است که تا به حال نیز بدون متقاضی خرید بوده و از تابلوی معاملات حذف شده است.

نوع تسویه برای هر دو محصول به صورت نقدی تعیین شده است.

تصویر زیر جزئیات عرضه این محصولات را نشان می‌دهد.

ثبات در نرخ آهن اسفنجی بریکت

انتهای خبر/ ف

کد خبر 6579

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =