کد خبر 6830
۲۰ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۴

اُفت ۹۷۷ واحدی شاخص کل بورس/ کاهش ۴۱ صدم درصدی شاخص فلزات اساسی

اُفت ۹۷۷ واحدی شاخص کل بورس/ کاهش ۴۱ صدم درصدی شاخص فلزات اساسی

شاخص کل بورس با افت ۹۷۷ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۱۲۲ هزار و ۶۵۱ واحدی قرار گرفت.

به گزارش آهن نیوز؛ امروز دوشنبه (۲۰ شهریور) در ابتدای بازار  شاخص کل بورس با رشد ۲۹۰ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۱۲۳ هزار و ۹۱۹ واحدی قرار گرفت. در انتهای بازار هم شاخص کل بورس با افت ۹۷۷ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۱۲۲ هزار و ۶۵۱ واحدی قرار گرفت.

ارزش معاملات بورس تهران امروز به حدود رقم هزار و ۹۲۸ میلیارد تومان رسید. فملی، خبهمن و فولاد سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر را در شاخص داشتند و تکاردان، خگستر و وخارزم سه نماد پر تراکنش بودند.

شاخص کل هم وزن با رشد ۷۷۸ واحدی روی پله ۷۱۵ هزار و ۴۴۳ واحدی قرار گرفت. همچنین حجم معاملات امروز سهام در بورس تهران به تعداد ۳ هزار و ۶۲۰ میلیارد سهم به ارزش هزار و ۹۲۸ هزارمیلیارد تومان رسید.

برترین گروه صنعتی بورس

امروز خودرو بیشترین ارزش معامله را با مبلغ ۴۰۴ میلیارد تومان به خود اختصاص داد. همچنین شیمیایی و فلزات اساسی رتبه‌های بعدی ارزش معاملات قرار داشتند.

بیشترین ارزش و حجم معاملات سهام در بورس و فرابورس

میدکو۲، اهرم  و فارس ۲ بیشترین ارزش معامله و نمادهای میدکو ۲، خبهمن و شستا بیشترین حجم معامله را در بورس تهران تجربه کردند.

اراد ۱۲۷۴، اخزا ۰۱۱۴ و اراد ۱۰۶۴  بیشترین ارزش معامله و نمادهای اراد ۱۲۷۴،   دی و کارا ۴ بیشترین حجم معامله را در فرابورس تهران تجربه کردند.

انتهای پیام/

کد خبر 6830

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =