کد خبر 7320
۱۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۷

محکومیت ۶ هزار میلیاردی یک شرکت تولید فولاد در همدان

محکومیت ۶ هزار میلیاردی یک شرکت تولید فولاد در همدان

مدیرکل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی از محکومیت ۵ هزار و ۸۲۵ میلیارد ریالی یک شرکت برای عرضه خارج از شبکه فولاد در همدان خبر داد.

به گزارش آهن نیوز؛ شهرام محسنی اظهار داشت: پرونده شرکت ارابه نسیم هگمتانه (فولاد راد) برای عرضه خارج از شبکه ۴۱ هزار و ۴۰۰ تن میلگرد به ارزش ۲ هزار و ۹۱۲ میلیارد و ۹۶۸ میلیون ریال در سال‌های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ برای رسیدگی به شعبه اول بدوی تعزیرات حکومتی کبودرآهنگ ارجاع شد.

مدیرکل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی افزود: شعبه با توجه به مدارک موجود در پرونده، شرکت را به پرداخت پنج هزار و ۸۲۵ میلیارد و ۹۳۶ میلیون ریال جزای نقدی معادل دو برابر ارزش فروش کالا محکوم کرد.

محسنی گفت: با اعتراض شاکی، پرونده برای رسیدگی مجدد به شعبه دوم تجدیدنظر تعزیرات حکومتی همدان ارسال شد و شعبه با توجه به ارائه نکردن مدارک جدید و قابل قبول، رأی صادره را تأیید و قطعی کرد.

مدیرکل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: پس از اینکه رأی در تعزیرات حکومتی قطعی و لازم الاجرا شد، متهم به رأی تعزیرات حکومتی در دیوان عدالت اداری شکایت کرد اما شعبه ۹ و همچنین شعبه چهارم تجدیدنظر دیوان عدالت اداری در رسیدگی‌های جداگانه با توجه به مدارک موجود در پرونده، رأی سازمان تعزیرات را تأیید کردند.

محسنی افزود: این گزارش را سازمان صمت و بازرسی کل کشور به تعزیرات حکومتی ارسال کردند.

انتهای پیام/

کد خبر 7320

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =