کد خبر 7705
۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۵

گزارش آهن‌نیوز از بازار آهن؛

پنجشنبه در بازار آهن چه گذشت؟

پنجشنبه در بازار آهن چه گذشت؟

در بازار آهن و فولاد در روز نیمه‌تعطیل پنجشنبه، شرایط نسبتا پایداری حاکم بود طوری که نرخ اکثر کارخانجات میلگرد و اکثر مقاطع فولادی بدون تغییر اعلام شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آهن‌نیوز، قیمت دلار روز پنجشنبه در بازار تهران ۸۵ تومان افزایش یافت و در کانال ۵۱ هزار تومان ماند. در بازار آهن و فولاد نیز شرایط نسبتا پایداری حاکم بود طوری که نرخ اکثر کارخانجات میلگرد و اکثر مقاطع فولادی بدون تغییر اعلام شد.

در بخش محصولات ذوبی، نرخ میلگرد از طرف اکثر کارخانه‌ها بدون تغییر اعلام شد اما میلگرد انبار ۱۰۰ تومان کاهش یافت.

در همین حال نرخ تیرآهن در اکثر کارخانه هم نسبت به نرخ اعلامی روز گذشته بدون تغییر اعلام بود اما در انبار با کاهش ۴۰ الی ۷۰ هزار تومانی همراه بود.

در بخش محصولات تخت فولادی، نرخ انواع ورق سیاه (فولاد مبارکه، فولاد سبا، اکسین، کاویان، آجدار فابریک و آجدار پرسی) و انواع ورق (گالوانیزه، روغنی و رنگی) تغییر قیمتی نداشت و  به قیمت‌های ۳۲ هزار و ۹۰۰ تومان تا ۳۷ هزار و ۱۰۰ تومان معامله شد.

در بخش فروش انواع قوطی پروفیل و پروفیل زد نیز قیمت‌خت تغییری نداشت و بین قیمت‌های ۳۷ هزار و ۲۰۰ تومان تا ۳۸ هزار و ۵۰۰ تومان  به فروش رفت.

اما در بخش فروش مواد اولیه قیمت‌ها کاهشی بود و نرخ پیشنهادی اکثر کارخانه‌های آهن اسفنجی با ۵۰ تومان کاهش با قیمت ۱۲ هزار و ۱۵۰ تومان معامله شد.

در بخش فروش شمش فولادی نیز نرخ اعلامی ۵۰ تومان کاهش داشت و با نرخ‌های بین ۱۹ هزار و ۸۰۰ تومان تا ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان خرید و فروش شد.

پنجشنبه در بازار آهن چه گذشت؟

انتهای خبر/ ف

کد خبر 7705

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =