کد خبر 943
۲ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۷

تشکیل شعبه ویژه برای فولاد مبارکه / خبری از گزارش مجلس نیست

تشکیل شعبه ویژه برای فولاد مبارکه / خبری از گزارش مجلس نیست

رئیس قوه قضائیه دستور دادند تا شعبه ویژه‌ای در تهران، چه در دادسرا و چه در دادگاه‌ها برای رسیدگی به تخلفات این گزارش تشکیل شود.

به گزارش پایگاه خبری آهن‌نیوز، سید محمد موسویان دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان با اشاره به گزارش منتشرشده از تحقیق و تفحص از فولاد مبارکه اظهار کرد: همانطور که روز گذشته رئیس قوه قضائیه اعلام کردند، گزارش تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از فولاد مبارکه هنوز به دست دستگاه قضایی نرسیده اما رئیس قوه قضائیه دستور دادند تا شعبه ویژه‌ای در تهران، چه در دادسرا و چه در دادگاه‌ها برای رسیدگی به تخلفات این گزارش تشکیل شود.

وی با بیان این که منبع انتشار گزارشی که در رسانه‌ها منتشرشده و دست به دست می‌شود، هنوز مشخص نیست، افزود: به دلیل این که گزارش تحقیق و تفحص از فولاد مبارکه هنوز از سوی مجلس شورای اسلامی به صورت رسمی به قوه قضائیه واصل نشده، نه آن را تأیید و نه آن را انکار می‌کنیم.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان خاطرنشان کرد: برخی شکایتی نسبت به انتشار این گزارش مطرح کرده‌اند که ما در حال پیگیری هستیم و دستگاه‌های اطلاعاتی و انتظامی نیز برای باز شدن ابعاد آن در حال رصد این موضوع هستند.

پایان پیام/ ف

کد خبر 943

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =