کد خبر 10064
۲۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۹

چگونه از بانک سپه ۳۰۰ میلیون تومان وام بگیریم؟

چگونه از بانک سپه ۳۰۰ میلیون تومان وام بگیریم؟

مشتریان بانک سپه با ایجاد میانگین سپرده یک تا ۱۸ ماهه امکان درخواست تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومانی طرح «نگین امید» این مجموعه را دارند. این تسهیلات قرض الحسنه بوده و هیچ سودی ندارد. تنها به منظور تامین هزینه‌های بانک به آن کارمزد دو درصدی تعلق می‌گیرد.

به گزارش آهن‌نیوز، افرادی که مشتری بانک سپه بوده و به دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی از این مجموعه تمایل دارند باید گذشته از ایجاد میانگین حساب مناسب، اعتبار شغلی داشته باشند. ارائه ضامن رسمی کسر از حقوق نیز برای دریافت این تسهیلات ضروری است.

همانطور که اشاره شد زمینه اصلی برای دریافت این تسهیلات داشتن سپرده است. افراد در صورت داشتن شرایط لازم وام مذکور را دریافت خواهند کرد و بعد از دریافت حداقل ۱۲ ماه و حداکثر ۶۰ ماه فرصت تسویه اقساط آن را خواهند داشت.

در صورتی که بانک فرد را برای دریافت تسهیلات واجد شرایط بداند و وام را به وی بپردازد، میزان هر قسط برای او ۵ میلیون و ۲۵۸ هزار و ۳۲۸ تومان خواهد بود. کل سود این وام به ۱۵ میلیون و ۴۹۹ هزار و ۶۸۱ تومان می‌رسد. جمع رقم تسهیلات و سود آن نیز در محدوده ۳۱۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی قرار دارد.

نگاهی به بانک سپه و خدمات این مجموعه

بانک سپه یکی از بانک‌های اصیل و نامدار کشور است که نزدیک به ۱۰۰ سال قدمت دارد. این مجموعه تاکنون انواع خدمات مجاز پولی و بانکی را به مشتریان واجد شرایط خود ارائه داده است.

از جمله خدمات این مجموعه می‌توان به بانکداری شخصی و اصناف، بانکداری شرکتی و پایگاه دانش اشاره کرد. این مجموعه تلاش می‌کند تا با بروزرسانی خدمات رضایت مشتریان خود را جلب کند.

بیشتر بخوانید؛ 

افزایش مبلغ وام‌های فرزندآوری و ودیعه مسکن

مبلغ قسط وام مسکن ملی چقدر است؟

انتهای پیام

کد خبر 10064

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =