کد خبر 10083
۲۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۴

بانک گردشگری؛ یکی از خریداران استقلال و پرسپولیس است؟

بانک گردشگری؛ یکی از خریداران استقلال و پرسپولیس است؟

سخنگوی دولت گفت: توافق شد وزیر اقتصاد و رئیس‌کل بانک مرکزی در خصوص واگذاری سرخابی‌ها مذاکراتی را با هیئت‌های عامل بانک‌ها داشته باشند. پیش‌بینی می‌کنیم در چند روز آتی به توافق با این دو بانک غیردولتی برسیم.

به گزارش آهن نیوز، «علی بهادری جهرمی» سخنگوی دولت در حاشیه جلسه دولت، اظهار داشت: برای واگذاری استقلال و پرسپولیس بارها از سوی سازمان خصوصی‌سازی آگهی انجام شد تا بخش خصوصی وارد شود.

در نهایت پیشنهادی ارائه شد که برای تسریع مجوزی داده شود تا مشکل حقوقی دو باشگاه به خاطر مالک واحد داشتن برطرف شود.

وی افزود: دولت به هیئت واگذاری مجوز داد تا از این ظرفیت قانونی استفاده کند. هیئت واگذاری دیروز به این نتیجه رسید که از این مجوز استفاده نکند. مذاکرات اولیه‌ای با دو بانک غیردولتی در این خصوص صورت گرفته است.

سخنگوی دولت گفت: توافق شد وزیر اقتصاد و رئیس‌کل بانک مرکزی در این خصوص مذاکراتی را با هیئت‌های عامل بانک‌ها داشته باشند. پیش‌بینی می‌کنیم در چند روز آتی به توافق با این دو بانک غیردولتی برسیم.

از بین بانکهای غیردولتی (خصوصی) بانک گردشگری، سابقه اسپانسری دو تیم استقلال و پرسپولیس را داشته است.

در معرفی بانک گردشگری در ویکی پدیا آمده است: بانک گردشگری از ۷ دی‌ماه ۱۳۸۹ توسط مهدی جهانگیری، برادر اسحاق جهانگیری تأسیس و بنیان‌گذاری شد.

با توجه به اینکه این بانک قبلا با دو تیم استقلال و پرسپولیس همکاری داشته، گمانه زنی ها به این سمت رفته است که احتمالا یکی از گزینه ها همین بانک گردشگری باشد.

انتهای پیام/

کد خبر 10083

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =