کد خبر 1185
۱۹ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۵

بازدید میدانی از فولاد خرمدشت

بازدید میدانی از فولاد خرمدشت

شرکت فولاد خرمدشت تاکستان با ظرفیت تولید ۳۰۰ هزارتن انواع میلگرد آجدار در سال، ضمن افزایش تولید و تامین بازار داخلی موفق شده بیشترین صادرات این محصول را در استان قزوین داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری آهن‌نیوز، سیف‌الله امیری، مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت و هیات همراه از قسمت‌های مختلف خط تولید کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان بازدید کردند.

 در این بازدید، امیری ضمن ابراز خرسندی از روند رو به رشد کمی و کیفی تولید فولاد و صادرات محصولات شرکت فولاد خرمدشت تاکستان اظهار کرد: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد افزایش صادرات و تولید در این واحد صنعتی باشیم.

در این بازدید که بدون اطلاع قبلی و به صورت میدانی صورت گرفت، مجید سعیدیان، مدیرعامل شرکت فولاد خرمدشت تاکستان ضمن تاکید بر روند تولید و تامین نیاز بازار داخلی گفت: شرکت فولاد خرمدشت تاکستان با ظرفیت تولید ۳۰۰ هزارتن انواع میلگرد آجدار در سال، ضمن افزایش تولید و تامین بازار داخلی موفق شده بیشترین صادرات این محصول را در استان قزوین داشته باشد. به همین دلیل چند سال به عنوان صادرکننده نمونه استان انتخاب شده است.

وی افزود: حجم صادرات این شرکت در سال ۱۴۰۰ به میزان ۷۰‌میلیون دلار بوده که به ۱۳ کشور دنیا انجام شده است. توجه به ایجاد زیرساخت‌های موردنیاز در کارخانه برای تسهیل در بارگیری و تحویل کالا حتی ایجاد امکانات رفاهی باعث شده تا سرعت صادرات این واحد تولیدی نسبت به رقبای استانی پیشی بگیرد و نام این شرکت به‌عنوان کاندیدای صادرکننده ملی مطرح شود.

همچنین شرکت فولاد خرمدشت تاکستان، دومین واحد تولیدی شمش فولاد را در منطقه محروم استان کرمانشاه راه‌اندازی کرده تا بتواند مواد اولیه مصرفی تولید میلگرد را تامین کند. با راه‌اندازی خط تولید مفتول (فولادی) زمینه اشتغال ۲۸۰ نفر در کارخانه‌های فولاد خرمدشت فراهم می‌شود.

گفتنی است، شرکت فولاد خرمدشت تاکستان (سهامی خاص) تولیدکننده انواع میلگرد در سال ۱۳۸۸ با ظرفیت اسمی ۳۰۰۰۰۰ تن تاسیس و در سال ۱۳۸۹ به بهره برداری رسید. محصولات این شرکت در حوزه ساخت و ساز از کاربردهای وسیعی در سطح ملی و بین‌المللی برخوردار است. بهبود مستمر کیفیت فرآیندها و محصولات به منظور افزایش رضایت‌مندی مشتریان و سایر ذینفعان، برترین هدف و تعهدی غرورآمیز برای سازمان، مدیران و کارکنان آن می‌باشد.

پایان پیام/ ف

کد خبر 1185

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =