کد خبر 11882
۱۴ تیر ۱۴۰۳ - ۰۷:۳۱

مجوز گل محمدی برای سرمربیگری فولاد صادر نشد

مجوز گل محمدی برای سرمربیگری فولاد صادر نشد

از انتشار عکس مشترک هوشنگ نصیرزاده و یحیی گل‌محمدی به عنوان سرمربی جدید فولاد ۱۱ روز گذشته اما انگار هنوز خبری از صدور مجوز فعالیت این مربی نیست.

به گزارش آهن نیوز؛ در یکی دو سال گذشته فوتبال ایران شاهد اتفاقی بوده که همچنان ابهام‌ها در خصوص آن زیاد است.

اینکه در مواردی خبرهایی منتشر می‌شود که فلان بازیکن یا مربی، مجوز فعالیت ندارد. یحیی گل محمدی یکی از این دسته افراد است و باشگاه تراکتور با مدیرعاملی هوشنگ نصیرزاده در هفته‌های پایانی لیگ برتر بیست‌وسوم، تصمیم گرفت گل محمدی را به عنوان جانشین پاکو خمز انتخاب کند و این موضوع را صراحتاً اعلام کرد اما هیچگاه این اتفاق نیفتاد و تیم تبریزی با حمید مطهری فصل را به اتمام رساند.

در همان مقطع تعدادی از منابع خبری مدعی شدند که مجوزی برای یحیی گل‌محمدی صادر نشده و شواهد و قرائن هم مؤید این ادعا بود.

در این بین اتفاق قابل توجهی افتاد؛ هوشنگ نصیرزاده که فصل گذشته مدیرعامل باشگاه تراکتور بود، به خوزستان کوچ کرد تا با همین سمت در باشگاه فولاد فعالیت کند.

۳۰ خرداد خبری روی خروجی سایت رسمی باشگاه فولاد قرار گرفت که براساس آن با حکم مدیرعامل هلدینگ گروه توسعه فراگیر فولادخوزستان، هوشنگ نصیرزاده در سمت مدیرعامل این باشگاه منصوب شد.

دقیقا سه روز بعد خبر مهم تری روی خروجی سایت باشگاه فولاد قرار گرفت. نصیرزاده که موفق نشده بود مجوز یحیی گل‌محمدی برای حضور در تراکتور را از نهادهای مرتبط بگیرد، حکم سرمربیگری یحیی در فولاد را به او تقدیم کرد. در واقع عکسی از نصیرزاده و گل‌محمدی روی سایت قرار گرفت و در بخشی از خبر آمد: «با اعلام هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه، طی قراردادی یحیی گل‌محمدی به عنوان سرمربی تیم بزرگسالان فولاد خوزستان انتخاب شد.»

نکته حائز اهمیت اینکه دقیقاً ۱۱ روز از این موضوع می‌گذرد، اما دیگر هیچ خبری که مربوط به نقل‌وانتقالات، برنامه اردویی یا زمان آغاز تمرینات باشد منتشر نشده است. حتی پس از گذشت ۱۱ روز خبری از معرفی کادرفنی یحیی گل‌محمدی نیست و در این شرایط پیگیری‌ها مؤید آن است که هنوز مجوز یحیی برای سرمربیگری فولادخوزستان صادر نشده است. به نظر می‌رسد نصیرزاده قصد داشته با عقد قرارداد گل‌محمدی و انتشار رسمی آن، نهادهای مربوطه را در عملی انجام شده قرار دهد.

گفتنی است یحیی گل‌محمدی در کارنامه‌اش سه قهرمانی لیگ برتر، سه قهرمانی جام حذفی و نایب قهرمانی آسیا را دارد و جزو مربیان موفق یک دهه اخیر فوتبال ایران بوده و اگر در نهایت مجوز او صادر نشود، برای فوتبالدوستان به خصوص هواداران فولاد اتفاقی عجیب و پر ابهام خواهد بود.

منبع: تابناک

انتهای پیام/z

کد خبر 11882

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =