کد خبر 11965
۱۸ تیر ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۳

بازار خودروهای داخلی و مونتاژی در نوسان بعد از انتخابات

بازار خودروهای داخلی و مونتاژی در نوسان بعد از انتخابات

قیمت خودرو امروز دوشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۳ در اکثر محصولات، دچار نوسانات قابل توجهی شده است. طوری که در اغلب خودروهای داخلی و مونتاژی این نوسان به چشم می‌خورد.

به گزارش آهن نیوز؛ قیمت خودرو امروز دوشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۳ با توجه به پیروزی مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری قیمت در اکثر محصولات داخلی به صورت کاهشی بوده است و محصولات مونتاژی در بعضی از موارد ثابت باقی مانده و یا با افزایش قیمت رو به رو شدند.

با توجه به قیمت‌های به‌دست‌آمده بازار خودروهای داخلی و مونتاژی نسبت به روزهای گذشته نوسانی گزارش می‌شود.

قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلی در دو روز متوالی با تغییر زیادی روبه رو شد.

سورن پلاس (ESP) با افت چشمگیر ۱۳ میلیون تومان نسبت به روز گذشته به قیمت ۷۴۴ میلیون تومان رسید و تمامی مدل های این خودرو در صبح امروز با کاهش قیمت روبه رو شدند.

دنا پلاس توربو ۶ سرعته در صبح امروز کاهش ۱۸ میلیون تومانی را تجربه کرد و به نرخ ۹۴۰ میلیون تومان ارزش‌گذاری شد و انواع مدل این خودرو با کاهش قیمت روبه رو شدند.

خودرو داخلی18تیر ص_page-0001

قیمت خودروهای مونتاژی

بازار خودروهای مونتاژی نسبت به بازار خودروهای داخلی تغییر کمتری را تجربه کردند.

تیگو ۸ پرو (هیبرید) و تیگو ۸ پرومکس (IE)  در شمار محصولات لوکس مدیران خودرو، صبح امروز هر دو با کاهش ۱۰ میلیون تومان به ترتیب به قیمت دو میلیارد و ۹۷۰ میلیو تومان و سه میلیارد تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند.

آریزو۶ پرو با افزایش ۲۰ میلیون تومانی به قیمت یک میلیارد و ۶۶۵ میلیون تومان معامله می‌شود.

کی‌ام‌سی J۷ در شمار محصولات کرمان موتور، با کاهش ۲۷ میلیون تومانی نسبت به روزهای گذشته به قیمت یک میلیارد و ۶۹۳ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

دیگنیتی پرستیژ از دسته محصولات جذاب مونتاژی، با رشد ۲۰ میلیون تومانی به قیمت دو میلیارد و ۳۷۰میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.

خودرو خارجی18تیر (1)_page-0001

منبع: تجارت نیوز

انتهای پیام/z

کد خبر 11965

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =