کد خبر 12005
۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۰

راز همستر کامبت برملا شد

راز همستر کامبت برملا شد

همستر قفل ایردراپ‌ها را در جهان شکست. به قول پاول دوروف، موسس تلگرام، 239 میلیون نفر فقط به خاطر همستر وارد آن شده‌اند. همستر جزو بازی هایی است که به آن «Tap to earn» می-گویند: «یعنی ضربه بزن و سکه در آور.» اما آیا فقط همین بازی است که گل کرده است.

به گزارش آهن نیوز؛ وقتی وارد «اپ سنتر» تلگرام می شوی، با دریایی از بازی ها مواجه میشوی که همگی نوید لیست شدن می دهند. عمده این بازی ها هم در بستر تن (Ton) فعالیت می کنند.

تجربه بازی «نات کوین» بسیاری را در سراسر دنیا مجاب کرده است که وارد این بازی ها شوند.

اما سوال اصلی این است که پشت این ایردراپ‌ها چیست یا بهتر است بگوییم که پشت این ایردراپ ها چه کسانی هستند که مثل قارچ در حال رویش هستند؟

وقتی وارد هر یک از این بازی‌ها می شوی، برای بالا بردن امتیازات به شما آفرهایی از جمله عضویت در کانال های تلگرامی می دهد. بیشتر این کانال ها روسی هستند و در بهترین حالا دو زبانه انگلیسی-روسی هستند.

کامیونیتی این ایردراپ ها هم عمدتا روس زبان هستند. هر چند کرملین نظر منفی به همستر دارد اما به نظر می رسد، این ایردراپ ها می توانند محل کسب درآمد دلاری برای کشور تحریم شده روسیه باشند و یکی از بهترین راه ها برای دور زدن تحریم هستند.

برای مثال، وقتی این ایردراپ ها، شما را مجبور به دیدن یوتیوب می کنند، یعنی عملا با هر ویو، به آن ایردراپ کمک می کنید درآمد دلاری داشته باشد.

باید دید آیا همستر طبق وعده خود لیست می شود یا اینکه همه چیز یک شوخی بزرگ بوده است. چنانچه لیست شود، باید منتظر رویش بیشتر این نوع بازی ها بود.

منبع: دنیای اقتصاد

کد خبر 12005

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =