کد خبر 1388
۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۰

نمایشگاه بین‌المللی در ترکیه با حضور فولادی‌های ایران

نمایشگاه بین‌المللی در ترکیه با حضور فولادی‌های ایران

بزرگ‌ترین رویداد صنایع آهن و فولاد، فلزات غیرآهنی، صنایع معدنی، متالورژی و ریخته‌گری در منطقه آسیا، خاورمیانه و اروپا از ۱۴ تا ۱۶ مهر در استانبول ترکیه برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری آهن‌نیوز، پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی آهن، فولاد، ماشین‌آلات و محصولات فولادی و ریخته‌گری (آنکیروس ۲۰۲۲)، چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات و محصولات فلزات غیرآهنی (آنوفر ۲۰۲۲) و نهمین نمایشگاه محصولات ریخته‌گری (ترک کست ۲۰۲۲) به صورت همزمان از ۰۶ اکتبر تا ۰۸ اکتبر ۲۰۲۲ (۱۴ تا ۱۶ مهر ۱۴۰۱) در استانبول ترکیه برگزار می‌شود.
امسال بالغ بر ۱۰۰۰ غرفه‌گذار در این سه نمایشگاه همزمان مشارکت داشته و کارشناسان و بازدیدکنندگان حرفه‌ای از سراسر دنیا از این سه نمایشگاه بازدید خواهند داشت.

همزمان با این سه نمایشگاه نیز ۲ کنگره همزمان دیگر به نام‌های یازدهمین کنگره بین‌المللی ریخته‌گری (توسط انجمن ریخته‌گران ترکیه TUDOKSAD) و بیست و یکمین کنگره بین‌المللی متالورژی و مــواد (توسط اتاق مهندسان مواد و متالورژی ترکیه  UCTEA) برگزار خواهد شد.
از این سه نمایشگاه همزمان - دو سالانه - به عنوان بزرگ‌ترین رویداد صنایع آهن و فولاد، فلزات غیرآهنی، صنایع معدنی، متالورژی و ریخته‌گری در منطقه آسیا، خاورمیانه و اروپا یاد می‌شود.
سه نمایشگاه فوق در مرکز نمایشگاهی و کنگره تویاپ استانبول در منطقه بیوکچکمسه استانبول در بخش اروپایی آن برگزار خواهد شد.

امسال شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، فولاد هرمزگان، ورق خودرو چهارمحال و بختیاری، فولاد تاراز، شرکت ملی صنایع مس ایران، مجتمع صنعتی اسفراین، آذین فورج اسفراین، پارمیس نگین اوستا، فولاد آلیاژی ایران، مجتمع جهان فولاد سیرجان، صنایع فروآلیاژ ایران، فروسیلیس ایران، معدنی و صنعتی چادرملو، آهن و فولاد ارفع، آهن و فولاد غدیر ایرانیان، بابک مس ایرانیان (هلدینگ میدکو) - شرکت GMI، فرانسوز یزد، آفاق صنعت سرام، مهندسی پرچمداران صنعت سپاهان، صنعت ذوب و نسوز ایرانیان، هورشیت و تک پرند آراد خاورمیانه نیز از ایران در این سه رویداد مهم نمایشگاهی حضور دارند.

شایان ذکر است برندینگ، توسعه صادرات، بهره‌گیری از دانش فنی و فناوری‌های روز، شناخت بازارهای دنیا و ... از مهمترین مباحث مورد توجه کارشناسان ایرانی حاضر در نمایشگاه خواهد بود.

نمایشگاه بین‌المللی در ترکیه با حضور فولادی‌های ایران

پایان پیام/ف

کد خبر 1388

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =