کد خبر 2635
۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۹

عبور از ظرفیت اسمی هدف اصلی فولاد هرمزگان در ۱۴۰۱

عبور از ظرفیت اسمی هدف اصلی فولاد هرمزگان در ۱۴۰۱

معاون بهره‌برداری شرکت فولاد هرمزگان با اشاره به اینکه هدف‌گذاری اولیه برای سال جاری در فولاد هرمزگان عبور از ظرفیت اسمی بود، گفت: متأسفانه در تابستان به‌دلیل توقفات ناشی از محدودیت‌های برق، صنعت فولاد کشور دچار مشکل شد و فولادسازان با کاهش تولید مواجه شدند.

به گزارش پایگاه خبری آهن‌نیوز، سید اصغر مدنی عنوان کرد: در زمان برگزاری یازدهمین سالگرد افتتاحیه شرکت فولاد هرمزگان، موفقیت‌های شرکت در بخش بهره‌برداری و تولید روزافزودن بوده است و در سال جاری رکوردهای متعددی طی ماه‌های اخیر به ثبت رسیده است.

وی افزود: این روند به‌خوبی رشد کارکنان را از نظر تعالی سازمانی و افزایش انگیزه آن‌ها برای رسیدن به تولید بیشتر و کسب رکودهای جدید نشان می‌دهد.

مدنی تصریح کرد: کارکنان فولاد هرمزگان با دست‌یابی به رکوردهای متعدد ثابت کرده‌اند از نظر تعالی، سیر تکاملی در آن‌ها به‌خوبی طی شده است؛ به‌طوری‌که پس از گذشت یازده سال از افتتاح شرکت توانسته‌اند دانش موردنیاز و مهارت لازم را برای ادامه کار به دست آورند و این امر شایسته قدردانی است.

معاون بهره‌برداری شرکت فولاد هرمزگان با اشاره به اینکه هدف‌گذاری اولیه برای سال جاری در فولاد هرمزگان عبور از ظرفیت اسمی بود گفت: متأسفانه در تابستان به‌دلیل توقفات ناشی از محدودیت‌های برق، صنعت فولاد کشور دچار مشکل شد و فولادسازان با کاهش تولید مواجه شدند؛ با این وجود در شهریورماه به‌محض اینکه محدودیت‌های برق کاهش یافت شاهد رکوردشکنی‌های پیاپی در فولاد هرمزگان بودیم و در چهار ماه متوالی از شهریور تا آذرماه بیشترین میزان تولید ماهانه شرکت ثبت شد.

وی تاکید کرد: اگر زمستان امسال در زمینه تأمین گاز دچار محدودیت نشویم انتظار داریم روند تولید مطابق برنامه پیش رود و بتوانیم به ظرفیت اسمی کارخانه دست پیدا کنیم.

مدنی گفت: میزان تولید فولاد هرمزگان در سال جاری و ثبت رکوردهای پیاپی نشان می‌دهد که حتی با کمبودهای متعدد به‌ویژه در زمینه انرژی می‌توان رکوردهای مناسبی در ماه ثبت کرد که تجمیع این رکوردها در پایان سال به ثبت رکورد سالانه منجر شود، هرچند ممکن است قطعی گاز و کمبود مواد اولیه در زمستان تولید را با چالش مواجه کند.

وی با بیان اینکه یکی از مواردی که در شرکت فولاد هرمزگان باید به‌صورت اساسی به آن بپردازیم توسعه است اظهارداشت: توسعه باعث می‌شود تولیدکننده در بازار رقابت کند و امیدواریم موانع اساسی توسعه در فولاد هرمزگان به‌طور کامل برطرف شوند تا بتوانیم طرح‌های توسعه‌ای را هم در داخل و هم به‌صورت مشارکتی اجرا کنیم.

معاون بهره‌برداری شرکت فولاد هرمزگان افزود: درصورتی‌که روند اجرای طرح‌های توسعه‌ای مطابق با برنامه و شرایط پیش برود، انگیزه کارکنان افزایش خواهد یافت و همه تلاش خواهند کرد که روبه‌جلو حرکت کنند. عدم اجرای طرح‌های توسعه‌ای موجب یک‌نواختی روندها و فرایندها در شرکت خواهد شد و به کاهش انگیزه کارکنان منجر می‌شود.

مدنی عنوان کرد: اجرای طرح‌های توسعه‌ای خواه‌ یا ناخواه تحول چشمگیری در شرکت فولاد هرمزگان به وجود خواهد آورد و روحیه و مهارت کارکنان نیز با اجرای این طرح‌ها افزایش خواهد یافت.

وی افزود: امیدوارم حرکت شرکت در مسیر پرشتاب تکامل همچنان ادامه داشته باشد و بتوانیم با توکل بر خداوند و در سایه همدلی و انسجام بیشتر، موفقیت‌های فزاینده‌ای را برای شرکت و ذی‌نفعان آن به ارمغان آوریم.

پایان پیام/ م

کد خبر 2635

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =