کد خبر 5749
۲۶ تیر ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۳

آهن‌نیوز از عرضه‌های بورس کالا گزارش می‌دهد:

کاهش ۱/۵ درصدی نرخ پایه شمش فولادی در عرضه‌های امروز

کاهش ۱/۵ درصدی نرخ پایه شمش فولادی در عرضه‌های امروز

امروز ۱۹ تیر ۱۴۰۲ از محصولات زنجیره فولاد ۵۳۱ هزار و ۵۳۰ تن محصول شامل تختال C، شمش بلوم، انواع ورق گرم HR، سرد B و گالوانیزه G در تالار صنعتی عرضه می‌شود. گفتنی است حجم عرضه شده در روز جاری ۱۲۶/۸ درصد افزایش نسبت به هفته قبل دارد.

ه گزارش خبرنگار پایگاه خبری آهن‌نیوز، امروز ۱۹ تیر ۱۴۰۲ از محصولات زنجیره فولاد ۵۳۱ هزار و ۵۳۰ تن محصول شامل تختال C، شمش بلوم، انواع ورق گرم HR، سرد B و گالوانیزه G در تالار صنعتی عرضه می‌شود. گفتنی است حجم عرضه شده در روز جاری ۱۲۶/۸ درصد افزایش نسبت به هفته قبل دارد.

تختال C عرضه شده در اطلاعیه امروز با ۴۶ هزار و ۴۰۰ تن حجم که توسط فولاد خوزستان، هرمزگان و فولاد جهان آرا اروند عرضه شده، افزایش ۴۷/۷ درصدی نسبت به هفته قبل داشته و نرخ پایه آن که از ابتدای سال ثابت و به مبلغ ۱۹ هزار و ۱۰۰ تومان بود امروز با ۱ درصد کاهش به نرخ ۱۸ هزار و ۹۰۰ تومان به ازای هر کیلو معامله می‌شود. تسویه این محصول به صورت تماماً نقدی برای فولاد خوزستان و هرمزگان و ۵۰ درصد نقد و ۵۰ درصد اعتباری برای شرکت دیگر خواهد بود.

شمش بلوم موجود در عرضه‌های امروز با حجم ۱۷۳ هزار و ۰۵۰ تن موجود بوده و حجم آن ۸/۴ درصد کاهش نسبت به هفته قبل دارد. نرخ پایه برای این محصول به نسبت هفته گذشته با ۱/۵ درصد کاهش، به قیمت ۱۹ هزار و ۶۵۰ تومان به ازای هر کیلو تعیین شده است. پایین‌ترین نرخ عرضه این محصول ۱۸ هزار و ۷۵۰ تومان و بالاترین نرخ نیز ۲۰ هزار و ۴۷۸ تومان تعیین شده است.

ورق سرد B با حجم ۷ هزار تن و نرخ پایه ۳۱ هزار و ۲۲۲ تومان که توسط فولاد مبارکه برای تاریخ تحویل ۲۶ مهر و به صورت تسویه تماما نقدی عرضه شده در تابلوی معاملات قرار می‌گیرد.

ورق گالوانیزه G موجود در لیست عرضه امروز نیزبدون تغییر حجم نسبت به هفته قبل و ۰/۹ درصد افت قیمت پایه مواجه شده و به حجم ۵ هزار تن و نرخ ۴۳ هزار ۵۵۸ تومان به ازای هر کیلو معامله خواهد شد. عرضه این محصول امروز توسط فولاد مبارکه اصفهان برای تاریخ تحویل ۳۱ شهریور سال جاری صورت گرفته و به صورت ۵۰ درصد نقدی و ۵۰ درصد اعتباری تسویه خواهد شد.

ورق گرم HR به حجم 300 هزار و 80 تن به نرخ 15 هزار و 767 تومان که توسط فولاد مبارکه عرضه شده، در تابلوی معاملات قرار خواهد گرفت.

تصویر زیر جزئیات محصولات عرضه شده امروز به همراه نوسان حجم و نرخ را نسبت به هفته قبل نشان می‌دهد.

کاهش ۱/۵ درصدی نرخ پایه شمش فولادی در عرضه‌های امروز

انتهای خبر/ف

کد خبر 5749

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =