کد خبر 576
۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۴

چشم‌انداز ۱۰میلیون تنی فولاد خام در فولاد مبارکه

 چشم‌انداز ۱۰میلیون تنی فولاد خام در فولاد مبارکه

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان گفت: چشم‌انداز تولید امسال عبور از مرز ۱۰میلیون تن فولاد خام است تا تولید به میزان قابل قبولی محقق شود.

به گزارش آهن‌نیوز، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان در جلسه کمیته مدیریت این شرکت با اشاره به اینکه آینده‌ای به‌شدت رقابتی در پیش داریم، گفت: عملکرد ۴ ماهه تولید، راه‌اندازی واحد گاززدایی و کربن‌زدایی در مجتمع فولاد سبا و تولید تختال فولادهای الکتریکی، اتفاقات خوب سال جاری بوده که جای تقدیر و تشکر از کارکنان شرکت دارد.

محمد یاسر طیب‌نیا افزود: چشم‌انداز تولید امسال، عبور از مرز ۱۰ میلیون تن فولاد خام است تا تولید به میزان قابل قبولی محقق شود.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با بیان اینکه بازار و شرایطی که صنعت فولاد در آن قرار گرفته، به‌گونه‌ای است که قیمت محصولات فولادی پایین آمده تصریح کرد: البته جنگ روسیه و اکراین در این امر بی‌تأثیر نبود؛ آینده‌ای به‌شدت رقابتی در پیش داریم و آنچه پیش‌بینی می‌شود این است که باید در استراتژی‌های خود بازبینی به عمل آوریم. ضرورت توجه به محصولات کیفی با ارزش‌افزوده بالاتر، از اهمیت بیشتری نسبت به گذشته برخوردار است.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با بیان اینکه امروزه اهمیت مدیریت هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری در استفاده از منابع و انرژی‌ها دوچندان شده است. گفت: با توجه به چالش انرژی و هزینه‌ها در صنعت فولاد برای مسیر پیش رو برنامه‌ریزی‌هایی در دستور کار قرار گرفته است

انتهای پیام/

کد خبر 576

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =