کد خبر 6363
۲۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۴

توضیح مدیرعامل سپاهان در خصوص بودجه ۵۱۵ میلیارد تومانی

توضیح مدیرعامل سپاهان در خصوص بودجه ۵۱۵ میلیارد تومانی

مدیر عامل باشگاه سپاهان اصفهان در خصوص انتشار اسناد رسمی مالی بودجه ۵۱۵ میلیارد تومانی توضیحاتی ارایه کرد.

به گزارش آهن نیوز؛ محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان در  خصوص انتشار اسناد رسمی مالی این باشگاه مبنی بر بودجه ۵۱۵ میلیارد تومانی، مطلبی را به شرح زیر ارایه کرد:

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به عنوان یک اسپورت کلاب با ۲۷ رشته، ۸۶ تیم ورزشی و ۲۲۲۱ ورزشکار نه تنها در فوتبال بلکه در رشته هایی چون هندبال، والیبال، کشتی فرنگی، ورزش زورخانه ای، ووشو، تیراندازی، دوچرخه سواری، والیبال نشسته، تیروکمان صاحب عنوان بوده و فقط در سال گذشته بیش از ۲۵ عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی کسب کرده و بالغ بر ۱۳۰ ورزشکار قهرمان به تیم های ملی جمهوری اسلامی ایران معرفی کرده است.

علاوه بر این آکادمی فوتبال سپاهان به عنوان یک پایگاه استعدادیابی با بیش از ۴۰۰ بازیکن، قطب بازیکن سازی کشور به شمار می‌رود.

همه این موارد تشکیل دهنده برنامه و بودجه سالیانه باشگاه و اعداد اعلام شده به عنوان بودجه سپاهان در سال گذشته مربوط به تمامی رشته‌ها و تیم های فوق و تمامی فعالیت‌ها می باشد.

مزید اطلاع بودجه باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در سال گذشته شامل کلیه هزینه‌های مرتبط با تمامی رشته‌های ورزشی (آقایان و بانوان)، عمرانی، هزینه نیروی انسانی، آکادمی‌ها، ورزش‌های کارگری، همگانی و راهبری و نگهداری مجموعه‌های ورزشی از قبیل نقش‌جهان، صفاییه، قدس و ... می‌باشد.

خدمات و نقش ارزنده باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در ورزش کشور بر دوست و دشمن آشکار است.

منبع: فارس

انتهای پیام/

کد خبر 6363

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =