کد خبر 743
۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۰

نقش فولاد مبارکه در توسعه فضای آموزشی

نقش فولاد مبارکه در توسعه فضای آموزشی

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان در دیدار با مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه همواره نقش ارزنده‌ای در توسعه فضاهای آموزشی استان داشته است.

به گزارش آهن‌نیوز، محمدرضا ابراهیمی، مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان در دیدار با محمد یاسر طیب‌نیا، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه همواره نقش ارزنده‌ای در توسعه فضاهای آموزشی استان و بسیاری از مناطق محروم کشور داشته است.

وی افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده به دنبال ایجاد تحول در نظام آموزشی و زیرساخت‌های آن در استان اصفهان هستیم. فولاد مبارکه گام‌های مؤثری در راستای افزایش سطح علمی و آموزشی در استان و کشور برداشته و با حمایت‌های خود در تسهیل امور آموزش‌وپرورش استان اصفهان و دیگر استان‌ها نقش بسزایی ایفا کرده که جای تقدیر و تشکر دارد.

محمد یاسر طیب‌نیا، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه نیز در این دیدار گفت: فولاد مبارکه همواره در زمینه تعلیم و تربیت کارکنان خود و جامعه دغدغه‌مند بوده و به دنبال ارتقای جایگاه آموزش است. ایجاد تحولی بزرگ در سیستم تعلیم و تربیت کشور ضروری است.

وی ادامه داد: فولاد مبارکه آمادگی دارد تا در راستای تحقق مسئولیت‌های اجتماعی خود، سطح همکاری با آموزش‌وپرورش را افزایش دهد تا سهمی در بهبود شرایط موجود داشته باشد.

انتهای پیام/

کد خبر 743

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =